У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6017-6236 Фастів — Миронівка Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) Фастів - Миронівка номер 6017-6236 відправляється зі станції Фастів-1 о 17.20 і прибуває на станцію Миронівка о 19.34 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 14 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 18 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 54 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 20 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6017-6236 Фастів - Миронівка пролягає по таким станціям як 8 Км, Устинівка, Біла Церква, Томилівка, Чепеліївка, Житні Гори, Бушеве, Лютарський, Карапиші.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Фастів-1 17.20
Фастів-2 17.28 1 хв  17.29 8 хв 
8 Км 17.35 1 хв  17.36 15 хв 
Паляничинці 17.39 1 хв  17.40 19 хв 
Устинівка 17.46 1 хв  17.47 26 хв 
Гай 17.53 1 хв  17.54 33 хв 
Біла Церква 18.02 2 хв  18.04 42 хв 
Роток 18.12 2 хв  18.14 52 хв 
Томилівка 18.20 1 хв  18.21 1 г 
Бірюки 18.25 1 хв  18.26 1 г  5 хв 
Чепеліївка 18.29 1 хв  18.30 1 г  9 хв 
Сухоліси 18.34 1 хв  18.35 1 г  14 хв 
Житні Гори 18.42 1 хв  18.43 1 г  22 хв 
Рокитне 18.48 1 хв  18.49 1 г  28 хв 
Бушеве 18.56 1 хв  18.57 1 г  36 хв 
Ольшаниця 19.01 1 хв  19.02 1 г  41 хв 
Лютарський 19.11 1 хв  19.12 1 г  51 хв 
Карапиші-2 19.16 1 хв  19.17 1 г  56 хв 
Карапиші 19.22 1 хв  19.23 2 г  2 хв 
Миронівка 19.34 2 г  14 хв 

У розкладі поїзда 6017-6236 Фастів-1 — Миронівка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Червень 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930 
Липень 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31