У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6017-6240 Київ-Пас. — Миронівка Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) номер 6017-6240 сполученням Київ-Пас. - Миронівка відправляється зі станції Київ-Пас. о 15.25 і прибуває на станцію Миронівка о 19.34 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 4 г 9 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 36 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 51 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 18 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Вишневе, Малютянка, 888 Км, Мотовилівка, Вишняки, Фастів-1, Паляничинці, Біла Церква, Бірюки, Житні Гори, Ольшаниця, Карапиші.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Київ-Пас. 15.25
Караваєві Дачі 15.31 1 хв  15.32 6 хв 
Київ-Волинський 15.36 1 хв  15.37 11 хв 
Вишневе 15.43 1 хв  15.44 18 хв 
Тарасівка 15.49 1 хв  15.50 24 хв 
Боярка 15.54 1 хв  15.55 29 хв 
Малютянка 15.58 1 хв  15.59 33 хв 
Шляхова 16.01 1 хв  16.02 36 хв 
Глеваха 16.04 2 хв  16.06 39 хв 
888 Км 16.08 1 хв  16.08 43 хв 
Васильків-1 16.11 1 хв  16.12 46 хв 
Корчі 16.18 1 хв  16.19 53 хв 
Мотовилівка 16.22 1 хв  16.23 57 хв 
Білки 16.26 1 хв  16.27 1 г  1 хв 
Півні 16.30 1 хв  16.31 1 г  5 хв 
Вишняки 16.33 1 хв  16.34 1 г  8 хв 
Сорочий Брід 16.36 1 хв  16.37 1 г  11 хв 
Снітинка 16.40 1 хв  16.41 1 г  15 хв 
Фастів-1 16.47 40 хв  17.27 1 г  22 хв 
Фастів-2 17.35 1 хв  17.36 2 г  10 хв 
8 Км 17.42 1 хв  17.43 2 г  17 хв 
Паляничинці 17.46 1 хв  17.47 2 г  21 хв 
Устинівка 17.53 1 хв  17.54 2 г  28 хв 
Гай 18.00 1 хв  18.01 2 г  35 хв 
Біла Церква 18.09 2 хв  18.11 2 г  44 хв 
Роток 18.18 2 хв  18.20 2 г  53 хв 
Томилівка 18.24 1 хв  18.25 2 г  59 хв 
Бірюки 18.29 1 хв  18.30 3 г  4 хв 
Чепеліївка 18.33 1 хв  18.34 3 г  8 хв 
Сухоліси 18.38 1 хв  18.39 3 г  13 хв 
Житні Гори 18.46 1 хв  18.47 3 г  21 хв 
Рокитне 18.53 1 хв  18.54 3 г  28 хв 
Бушеве 19.01 1 хв  19.02 3 г  36 хв 
Ольшаниця 19.06 1 хв  19.07 3 г  41 хв 
Лютарський 19.13 1 хв  19.14 3 г  48 хв 
Карапиші-2 19.17 1 хв  19.18 3 г  52 хв 
Карапиші 19.22 1 хв  19.23 3 г  57 хв 
Миронівка 19.34 4 г  9 хв 

У розкладі поїзда 6017-6240 Київ-Пас. — Миронівка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Липень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Серпень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031