У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6018 Фенольна — Красний Лиман Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6018 сполученням Фенольна - Красний Лиман відправляється зі станції Фенольна о 04.25 і прибуває на станцію Красний Лиман о 07.33 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 3 г 8 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 13 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 28 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 40 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Кривий Торець, 6 Км, Костянтинівка, Кіндратівка, Дружківка, Краматорськ, Шпичкине, Слов'янськ, Імені Кожушка, Слов'янський курорт, Придонецька, 10 Км, Брусин.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Фенольна 04.25
Кривий Торець 04.42 1 хв  04.43 17 хв 
6 Км 04.56 1 хв  04.57 31 хв 
Костянтинівка 05.07 1 хв  05.08 42 хв 
Кіндратівка 05.21 1 хв  05.22 56 хв 
Дружківка 05.30 1 хв  05.31 1 г  5 хв 
Краматорськ 05.50 2 хв  05.52 1 г  25 хв 
Шпичкине 05.59 1 хв  06.00 1 г  34 хв 
Слов'янськ 06.15 18 хв  06.33 1 г  50 хв 
Імені Кожушка 06.39 1 хв  06.40 2 г  14 хв 
Слов'янський курорт 06.50 10 хв  07.00 2 г  25 хв 
Придонецька 07.08 1 хв  07.09 2 г  43 хв 
10 Км 07.15 1 хв  07.16 2 г  50 хв 
Брусин 07.20 1 хв  07.21 2 г  55 хв 
Красний Лиман 07.33 3 г  8 хв 

У розкладі поїзда 6018 Фенольна — Красний Лиман можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Липень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Серпень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031