У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6018 Фенольна — Красний Лиман Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6018 сполученням Фенольна - Красний Лиман відправляється зі станції Фенольна о 04.30 і прибуває на станцію Красний Лиман о 07.31 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 3 г 1 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 12 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 29 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 32 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Кривий Торець, Костянтинівка, Кіндратівка, Дружківка, Краматорськ, Шпичкине, Слов'янськ, Імені Кожушка, Слов'янський курорт, Придонецька, 10 Км, Брусин.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Фенольна 04.30
Кривий Торець 04.47 1 хв  04.48 17 хв 
Костянтинівка 05.12 1 хв  05.13 42 хв 
Кіндратівка 05.26 1 хв  05.27 56 хв 
Дружківка 05.35 1 хв  05.36 1 г  5 хв 
Краматорськ 05.55 2 хв  05.57 1 г  25 хв 
Шпичкине 06.04 1 хв  06.05 1 г  34 хв 
Слов'янськ 06.20 20 хв  06.40 1 г  50 хв 
Імені Кожушка 06.46 1 хв  06.47 2 г  16 хв 
Слов'янський курорт 06.57 1 хв  06.58 2 г  27 хв 
Придонецька 07.06 1 хв  07.07 2 г  36 хв 
10 Км 07.13 1 хв  07.14 2 г  43 хв 
Брусин 07.18 1 хв  07.19 2 г  48 хв 
Красний Лиман 07.31 3 г  1 хв 

У розкладі поїзда 6018 Фенольна — Красний Лиман можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Листопад 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30
Грудень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031