У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6018 Фенольна — Красний Лиман Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6018 сполученням Фенольна - Красний Лиман відправляється зі станції Фенольна о 04.25 і прибуває на станцію Красний Лиман о 07.33 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 3 г 8 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 13 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 28 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 40 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Кривий Торець, 6 Км, Костянтинівка, Кіндратівка, Дружківка, Краматорськ, Шпичкине, Слов'янськ, Імені Кожушка, Слов'янський курорт, Придонецька, 10 Км, Брусин.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Фенольна 04.25
Кривий Торець 04.42 1 хв  04.43 17 хв 
6 Км 04.56 1 хв  04.57 31 хв 
Костянтинівка 05.07 1 хв  05.08 42 хв 
Кіндратівка 05.21 1 хв  05.22 56 хв 
Дружківка 05.30 1 хв  05.31 1 г  5 хв 
Краматорськ 05.50 2 хв  05.52 1 г  25 хв 
Шпичкине 05.59 1 хв  06.00 1 г  34 хв 
Слов'янськ 06.15 18 хв  06.33 1 г  50 хв 
Імені Кожушка 06.39 1 хв  06.40 2 г  14 хв 
Слов'янський курорт 06.50 10 хв  07.00 2 г  25 хв 
Придонецька 07.08 1 хв  07.09 2 г  43 хв 
10 Км 07.15 1 хв  07.16 2 г  50 хв 
Брусин 07.20 1 хв  07.21 2 г  55 хв 
Красний Лиман 07.33 3 г  8 хв 

У розкладі поїзда 6018 Фенольна — Красний Лиман можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Жовтень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Листопад 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930