У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6020 Фастів — Київ Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) Фастів - Київ номер 6020 відправляється зі станції Фастів-1 о 16.17 і прибуває на станцію Київ-Пас. о 17.45 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 28 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 17 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 11 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 17 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6020 Фастів - Київ пролягає по таким станціям як Снітинка, Сорочий Брід, Вишняки, Півні, Білки, Мотовилівка, Корчі, Васильків-1, 888 Км, Глеваха, Шляхова, Малютянка, Боярка, Тарасівка, Вишневе, Київ-Волинський, Караваєві Дачі.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Фастів-1 16.17
Снітинка 16.23 1 хв  16.24 6 хв 
Сорочий Брід 16.28 1 хв  16.29 11 хв 
Вишняки 16.32 1 хв  16.32 15 хв 
Півні 16.34 1 хв  16.35 17 хв 
Білки 16.37 1 хв  16.38 20 хв 
Мотовилівка 16.42 1 хв  16.43 25 хв 
Корчі 16.46 1 хв  16.47 29 хв 
Васильків-1 16.54 1 хв  16.55 37 хв 
888 Км 16.58 1 хв  16.59 41 хв 
Глеваха 17.01 1 хв  17.02 44 хв 
Шляхова 17.04 1 хв  17.05 47 хв 
Малютянка 17.07 1 хв  17.08 50 хв 
Боярка 17.12 1 хв  17.13 55 хв 
Тарасівка 17.16 1 хв  17.17 59 хв 
Вишневе 17.23 1 хв  17.24 1 г  6 хв 
Київ-Волинський 17.32 1 хв  17.33 1 г  15 хв 
Караваєві Дачі 17.38 1 хв  17.39 1 г  21 хв 
Київ-Пас. 17.45 1 г  28 хв 

У розкладі поїзда 6020 Фастів-1 — Київ-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Листопад 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930   
Грудень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031