У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6021 Київ — Фастів Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) Київ - Фастів номер 6021 відправляється зі станції Київ-Пас. о 17.15 і прибуває на станцію Фастів-1 о 18.39 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 24 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 17 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 6 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 18 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6021 Київ - Фастів пролягає по таким станціям як Караваєві Дачі, Київ-Волинський, Вишневе, Тарасівка, Боярка, Малютянка, Шляхова, Глеваха, 888 Км, Васильків-1, Корчі, Мотовилівка, Білки, Півні, Вишняки, Сорочий Брід, Снітинка.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Київ-Пас. 17.15
Караваєві Дачі 17.21 1 хв  17.22 6 хв 
Київ-Волинський 17.28 2 хв  17.30 13 хв 
Вишневе 17.36 1 хв  17.37 21 хв 
Тарасівка 17.42 1 хв  17.43 27 хв 
Боярка 17.47 1 хв  17.48 32 хв 
Малютянка 17.50 1 хв  17.51 35 хв 
Шляхова 17.53 1 хв  17.54 38 хв 
Глеваха 17.57 1 хв  17.58 42 хв 
888 Км 18.00 1 хв  18.01 45 хв 
Васильків-1 18.04 1 хв  18.05 49 хв 
Корчі 18.10 1 хв  18.11 55 хв 
Мотовилівка 18.15 1 хв  18.16 1 г 
Білки 18.19 1 хв  18.20 1 г  4 хв 
Півні 18.22 1 хв  18.23 1 г  7 хв 
Вишняки 18.25 1 хв  18.26 1 г  10 хв 
Сорочий Брід 18.29 1 хв  18.30 1 г  14 хв 
Снітинка 18.32 1 хв  18.33 1 г  17 хв 
Фастів-1 18.39 1 г  24 хв 

У розкладі поїзда 6021 Київ-Пас. — Фастів-1 можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Грудень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Січень 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031