У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6023-6238 Київ — Біла Церква Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) Київ - Біла Церква номер 6023-6238 відправляється зі станції Київ-Пас. о 18.03 і прибуває на станцію Біла Церква о 20.23 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 20 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 18 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 41 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 39 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6023-6238 Київ - Біла Церква пролягає по таким станціям як Київ-Волинський, Тарасівка, Малютянка, Глеваха, Васильків-1, Мотовилівка, Півні, Сорочий Брід, Фастів-1.
Приміський поїзд(електричка) курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Київ-Пас. 18.03
Караваєві Дачі 18.09 1 хв  18.10 6 хв 
Київ-Волинський 18.14 1 хв  18.15 11 хв 
Вишневе 18.21 1 хв  18.22 18 хв 
Тарасівка 18.27 1 хв  18.28 24 хв 
Боярка 18.32 8 хв  18.40 29 хв 
Малютянка 18.42 1 хв  18.43 39 хв 
Шляхова 18.45 1 хв  18.46 42 хв 
Глеваха 18.48 2 хв  18.50 45 хв 
888 Км 18.52 1 хв  18.53 49 хв 
Васильків-1 18.57 1 хв  18.58 54 хв 
Корчі 19.03 1 хв  19.04 1 г 
Мотовилівка 19.08 9 хв  19.17 1 г  5 хв 
Білки 19.20 1 хв  19.21 1 г  17 хв 
Півні 19.24 1 хв  19.25 1 г  21 хв 
Вишняки 19.28 1 хв  19.29 1 г  25 хв 
Сорочий Брід 19.34 1 хв  19.35 1 г  31 хв 
Снітинка 19.39 1 хв  19.40 1 г  36 хв 
Фастів-1 19.47 6 хв  19.53 1 г  44 хв 
Біла Церква 20.23 2 г  20 хв 

У розкладі поїзда 6023-6238 Київ-Пас. — Біла Церква можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Травень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Червень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930