У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6023 Київ-Пас. — Фастів-1 Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) номер 6023 сполученням Київ-Пас. - Фастів-1 відправляється зі станції Київ-Пас. о 17.17 і прибуває на станцію Фастів-1 о 18.39 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 22 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 17 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 5 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 17 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Караваєві Дачі, Київ-Волинський, Вишневе, Тарасівка, Боярка, Малютянка, Шляхова, Глеваха, 888 Км, Васильків-1, Корчі, Мотовилівка, Білки, Півні, Вишняки, Сорочий Брід, Снітинка.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Київ-Пас. 17.17
Караваєві Дачі 17.23 1 хв  17.24 6 хв 
Київ-Волинський 17.28 1 хв  17.29 11 хв 
Вишневе 17.35 1 хв  17.36 18 хв 
Тарасівка 17.41 1 хв  17.42 24 хв 
Боярка 17.46 1 хв  17.47 29 хв 
Малютянка 17.50 1 хв  17.51 33 хв 
Шляхова 17.53 1 хв  17.54 36 хв 
Глеваха 17.56 1 хв  17.57 39 хв 
888 Км 18.00 1 хв  18.00 43 хв 
Васильків-1 18.03 1 хв  18.04 46 хв 
Корчі 18.10 1 хв  18.10 53 хв 
Мотовилівка 18.14 1 хв  18.15 57 хв 
Білки 18.19 1 хв  18.19 1 г  2 хв 
Півні 18.22 1 хв  18.22 1 г  5 хв 
Вишняки 18.25 1 хв  18.26 1 г  8 хв 
Сорочий Брід 18.28 1 хв  18.29 1 г  11 хв 
Снітинка 18.33 1 хв  18.33 1 г  16 хв 
Фастів-1 18.39 1 г  22 хв 

У розкладі поїзда 6023 Київ-Пас. — Фастів-1 можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Вересень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930  
Жовтень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031