У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6023-6238 Київ — Роток Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) Київ - Роток номер 6023-6238 відправляється зі станції Київ-Пас. о 18.03 і прибуває на станцію Роток о 20.32 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 29 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 19 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 48 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 41 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6023-6238 Київ - Роток пролягає по таким станціям як Київ-Волинський, Тарасівка, Малютянка, Глеваха, Васильків-1, Мотовилівка, Півні, Сорочий Брід, Фастів-1.
Приміський поїзд(електричка) курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Київ-Пас. 18.03
Караваєві Дачі 18.09 1 хв  18.10 6 хв 
Київ-Волинський 18.14 1 хв  18.15 11 хв 
Вишневе 18.21 1 хв  18.22 18 хв 
Тарасівка 18.27 1 хв  18.28 24 хв 
Боярка 18.32 8 хв  18.40 29 хв 
Малютянка 18.42 1 хв  18.43 39 хв 
Шляхова 18.45 1 хв  18.46 42 хв 
Глеваха 18.48 2 хв  18.50 45 хв 
888 Км 18.52 1 хв  18.53 49 хв 
Васильків-1 18.57 1 хв  18.58 54 хв 
Корчі 19.03 1 хв  19.04 1 г 
Мотовилівка 19.08 9 хв  19.17 1 г  5 хв 
Білки 19.20 1 хв  19.21 1 г  17 хв 
Півні 19.24 1 хв  19.25 1 г  21 хв 
Вишняки 19.28 1 хв  19.29 1 г  25 хв 
Сорочий Брід 19.34 1 хв  19.35 1 г  31 хв 
Снітинка 19.39 1 хв  19.40 1 г  36 хв 
Фастів-1 19.47 6 хв  19.53 1 г  44 хв 
Біла Церква 20.23 2 хв  20.25 2 г  20 хв 
Роток 20.32 2 г  29 хв 

У розкладі поїзда 6023-6238 Київ-Пас. — Роток можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Січень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
Лютий 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28