У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6024 Фастів-1 — Київ-Пас. Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6024 сполученням Фастів-1 - Київ-Пас. відправляється зі станції Фастів-1 о 12.32 і прибуває на станцію Київ-Пас. о 13.58 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 26 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 17 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 9 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 17 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Снітинка, Сорочий Брід, Вишняки, Півні, Білки, Мотовилівка, Корчі, Васильків-1, 888 Км, Глеваха, Шляхова, Малютянка, Боярка, Тарасівка, Вишневе, Київ-Волинський, Караваєві Дачі.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

В добу 25, 26, 27, 28, 29 жовтня 2021 року змінюється розклад руху регіональних та приміських поїздів: № 6011 Васильків10.13/29 Мотовилівка10.38/39 Сорочий Брід 10.52/53, Фастів 11.03(+8хв) № 868 Васильків 11.28/29 Боярка 11.42/43 Вишневе 11.51/52 Київ Вол 11.58/59 Київ Пас 12.00(+4хв) № 6022 Васильків 11.42/43 Боярка 11.59/12.00 Вишневе 12.09/10 Київ Вол 12.16/17 Київ Пас 12.28(+6хв)) № 6024 (з 25 по 28.10.2021) Васильків 13.14/15 Боярка 13.32/33 Вишневе 13.43/44 Київ Вол 13.51/52 Київ Пас 14.03(+6хв) № 6024 (29.10.2021) Фастів 13.02 (+30хв) Сорочий Брід 13.12/13 Мотовилівка 13.26/27 Васильків 13.45/46 Боярка 14.04/05 Вишневе 14.15/16 Київ Вол 14.23/24 Київ Пас 14.33(+36хв) № 6013( з 25 по 28.10.2021) Васильків 13.12/16 Мотовилівка 13.27/28 Сорочий Брід 13.41/42, Фастів 13.52(+3хв) № 6015 Васильків 14.43/52 Мотовилівка 15.03/04 Сорочий Брід 15.17/18, Фастів 15.28(+8хв) № 6026 Васильків 14.50/51 Боярка 15.08/09 Вишневе 15.18/19 Київ Вол 15.25/26 Київ Пас 15.37 (+6хв)

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Фастів-1 12.32
Снітинка 12.38 1 хв  12.39 6 хв 
Сорочий Брід 12.42 1 хв  12.43 10 хв 
Вишняки 12.46 1 хв  12.46 14 хв 
Півні 12.49 1 хв  12.50 17 хв 
Білки 12.52 1 хв  12.53 20 хв 
Мотовилівка 12.56 1 хв  12.57 24 хв 
Корчі 13.01 1 хв  13.02 29 хв 
Васильків-1 13.08 1 хв  13.09 36 хв 
888 Км 13.13 1 хв  13.13 41 хв 
Глеваха 13.16 1 хв  13.16 44 хв 
Шляхова 13.19 1 хв  13.20 47 хв 
Малютянка 13.22 1 хв  13.22 50 хв 
Боярка 13.26 1 хв  13.27 54 хв 
Тарасівка 13.30 1 хв  13.31 58 хв 
Вишневе 13.37 1 хв  13.38 1 г  5 хв 
Київ-Волинський 13.45 1 хв  13.46 1 г  13 хв 
Караваєві Дачі 13.51 1 хв  13.52 1 г  19 хв 
Київ-Пас. 13.58 1 г  26 хв 

У розкладі поїзда 6024 Фастів-1 — Київ-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Жовтень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Листопад 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930