У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6024 Фастів-1 — Київ-Пас. Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6024 сполученням Фастів-1 - Київ-Пас. відправляється зі станції Фастів-1 о 12.32 і прибуває на станцію Київ-Пас. о 13.58 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 26 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 17 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 9 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 17 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Снітинка, Сорочий Брід, Вишняки, Півні, Білки, Мотовилівка, Корчі, Васильків-1, 888 Км, Глеваха, Шляхова, Малютянка, Боярка, Тарасівка, Вишневе, Київ-Волинський, Караваєві Дачі.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Фастів-1 12.32
Снітинка 12.38 1 хв  12.39 6 хв 
Сорочий Брід 12.42 1 хв  12.43 10 хв 
Вишняки 12.46 1 хв  12.46 14 хв 
Півні 12.49 1 хв  12.50 17 хв 
Білки 12.52 1 хв  12.53 20 хв 
Мотовилівка 12.56 1 хв  12.57 24 хв 
Корчі 13.01 1 хв  13.02 29 хв 
Васильків-1 13.08 1 хв  13.09 36 хв 
888 Км 13.13 1 хв  13.13 41 хв 
Глеваха 13.16 1 хв  13.16 44 хв 
Шляхова 13.19 1 хв  13.20 47 хв 
Малютянка 13.22 1 хв  13.22 50 хв 
Боярка 13.26 1 хв  13.27 54 хв 
Тарасівка 13.30 1 хв  13.31 58 хв 
Вишневе 13.37 1 хв  13.38 1 г  5 хв 
Київ-Волинський 13.45 1 хв  13.46 1 г  13 хв 
Караваєві Дачі 13.51 1 хв  13.52 1 г  19 хв 
Київ-Пас. 13.58 1 г  26 хв 

У розкладі поїзда 6024 Фастів-1 — Київ-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Серпень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Вересень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930