У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6024 Фастів — Київ Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) Фастів - Київ номер 6024 відправляється зі станції Фастів-1 о 16.30 і прибуває на станцію Київ-Пас. о 17.57 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 27 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 17 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 9 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 18 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6024 Фастів - Київ пролягає по таким станціям як Снітинка, Сорочий Брід, Вишняки, Півні, Білки, Мотовилівка, Корчі, Васильків-1, 888 Км, Глеваха, Шляхова, Малютянка, Боярка, Тарасівка, Вишневе, Київ-Волинський, Караваєві Дачі.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Фастів-1 16.30
Снітинка 16.36 1 хв  16.36 6 хв 
Сорочий Брід 16.40 1 хв  16.41 10 хв 
Вишняки 16.44 1 хв  16.44 14 хв 
Півні 16.47 1 хв  16.48 17 хв 
Білки 16.50 1 хв  16.51 20 хв 
Мотовилівка 16.54 1 хв  16.55 24 хв 
Корчі 16.59 1 хв  16.59 29 хв 
Васильків-1 17.05 1 хв  17.06 35 хв 
888 Км 17.09 1 хв  17.10 39 хв 
Глеваха 17.12 1 хв  17.13 42 хв 
Шляхова 17.15 1 хв  17.16 45 хв 
Малютянка 17.18 1 хв  17.19 48 хв 
Боярка 17.23 1 хв  17.24 53 хв 
Тарасівка 17.27 1 хв  17.28 57 хв 
Вишневе 17.34 1 хв  17.35 1 г  4 хв 
Київ-Волинський 17.43 2 хв  17.45 1 г  13 хв 
Караваєві Дачі 17.50 1 хв  17.51 1 г  20 хв 
Київ-Пас. 17.57 1 г  27 хв 

У розкладі поїзда 6024 Фастів-1 — Київ-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Травень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Червень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930