У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6024 Фастів — Київ Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) Фастів - Київ номер 6024 відправляється зі станції Фастів-1 о 18.49 і прибуває на станцію Київ-Пас. о 20.14 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 25 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 17 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 8 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 17 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6024 Фастів - Київ пролягає по таким станціям як Снітинка, Сорочий Брід, Вишняки, Півні, Білки, Мотовилівка, Корчі, Васильків-1, 888 Км, Глеваха, Шляхова, Малютянка, Боярка, Тарасівка, Вишневе, Київ-Волинський, Караваєві Дачі.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Фастів-1 18.49
Снітинка 18.54 1 хв  18.55 5 хв 
Сорочий Брід 18.59 1 хв  19.00 10 хв 
Вишняки 19.02 1 хв  19.03 13 хв 
Півні 19.05 1 хв  19.06 16 хв 
Білки 19.08 1 хв  19.09 19 хв 
Мотовилівка 19.13 1 хв  19.14 24 хв 
Корчі 19.17 1 хв  19.18 28 хв 
Васильків-1 19.24 1 хв  19.25 35 хв 
888 Км 19.27 1 хв  19.28 38 хв 
Глеваха 19.32 1 хв  19.33 43 хв 
Шляхова 19.35 1 хв  19.36 46 хв 
Малютянка 19.38 1 хв  19.39 49 хв 
Боярка 19.42 1 хв  19.43 53 хв 
Тарасівка 19.46 1 хв  19.47 57 хв 
Вишневе 19.52 1 хв  19.53 1 г  3 хв 
Київ-Волинський 20.02 1 хв  20.03 1 г  13 хв 
Караваєві Дачі 20.07 1 хв  20.08 1 г  18 хв 
Київ-Пас. 20.14 1 г  25 хв 

У розкладі поїзда 6024 Фастів-1 — Київ-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Січень 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Лютий 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728