У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6025-6213 Київ — Козятин Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) Київ - Козятин номер 6025-6213 відправляється зі станції Київ-Пас. о 18.52 і прибуває на станцію Козятин-1 о 22.02 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 3 г 10 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 29 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 37 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 33 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6025-6213 Київ - Козятин пролягає по таким станціям як Вишневе, Малютянка, Васильків-1, Білки, Сорочий Брід, Триліси, Саверці, Брівки, Білосілля.
Приміський поїзд(електричка) курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Київ-Пас. 18.52
Караваєві Дачі 18.57 1 хв  18.58 5 хв 
Київ-Волинський 19.02 1 хв  19.03 10 хв 
Вишневе 19.09 1 хв  19.10 17 хв 
Тарасівка 19.15 1 хв  19.16 23 хв 
Боярка 19.20 1 хв  19.21 28 хв 
Малютянка 19.24 1 хв  19.25 32 хв 
Шляхова 19.27 1 хв  19.28 35 хв 
Глеваха 19.31 1 хв  19.32 39 хв 
Васильків-1 19.36 1 хв  19.37 44 хв 
Корчі 19.43 1 хв  19.44 51 хв 
Мотовилівка 19.48 1 хв  19.49 56 хв 
Білки 19.52 1 хв  19.53 1 г 
Півні 19.56 1 хв  19.56 1 г  4 хв 
Вишняки 19.59 1 хв  19.59 1 г  7 хв 
Сорочий Брід 20.02 1 хв  20.03 1 г  10 хв 
Снітинка 20.06 1 хв  20.07 1 г  14 хв 
Фастів-1 20.13 5 хв  20.18 1 г  21 хв 
Триліси 20.30 1 хв  20.31 1 г  38 хв 
Кожанка 20.38 1 хв  20.39 1 г  46 хв 
Чернявка 20.46 1 хв  20.47 1 г  54 хв 
Саверці 20.52 1 хв  20.53 2 г 
Попільня 20.59 1 хв  21.00 2 г  7 хв 
Харліївка 21.07 1 хв  21.08 2 г  15 хв 
Брівки 21.17 1 хв  21.18 2 г  25 хв 
Вчорайше 21.25 1 хв  21.26 2 г  33 хв 
Чорнорудка 21.33 1 хв  21.34 2 г  41 хв 
Білосілля 21.38 1 хв  21.39 2 г  46 хв 
Вернигородок 21.43 1 хв  21.44 2 г  51 хв 
Сестринівка 21.50 1 хв  21.51 2 г  58 хв 
Козятин-1 22.02 3 г  10 хв 

У розкладі поїзда 6025-6213 Київ-Пас. — Козятин-1 можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Серпень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031   
Вересень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930