У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6025-6213 Київ — Козятин Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) Київ - Козятин номер 6025-6213 відправляється зі станції Київ-Пас. о 18.48 і прибуває на станцію Козятин-1 о 22.02 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 3 г 14 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 28 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 39 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 35 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6025-6213 Київ - Козятин пролягає по таким станціям як Вишневе, Малютянка, Васильків-1, Білки, Снітинка, Кожанка, Попільня, Вчорайше, Вернигородок.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Київ-Пас. 18.48
Караваєві Дачі 18.53 1 хв  18.54 5 хв 
Київ-Волинський 18.58 1 хв  18.59 10 хв 
Вишневе 19.05 1 хв  19.06 17 хв 
Тарасівка 19.11 1 хв  19.12 23 хв 
Боярка 19.16 1 хв  19.17 28 хв 
Малютянка 19.20 1 хв  19.21 32 хв 
Шляхова 19.23 1 хв  19.24 35 хв 
Глеваха 19.27 1 хв  19.28 39 хв 
Васильків-1 19.32 1 хв  19.33 44 хв 
Корчі 19.40 1 хв  19.41 52 хв 
Мотовилівка 19.45 7 хв  19.52 57 хв 
Білки 19.55 1 хв  19.56 1 г  7 хв 
Півні 19.59 1 хв  19.59 1 г  11 хв 
Вишняки 20.02 1 хв  20.02 1 г  14 хв 
Снітинка 20.09 1 хв  20.10 1 г  21 хв 
Фастів-1 20.16 2 хв  20.18 1 г  28 хв 
Триліси 20.29 1 хв  20.30 1 г  41 хв 
Кожанка 20.37 1 хв  20.38 1 г  49 хв 
Чернявка 20.45 1 хв  20.46 1 г  57 хв 
Саверці 20.51 1 хв  20.52 2 г  3 хв 
Попільня 20.58 1 хв  20.59 2 г  10 хв 
Харліївка 21.06 1 хв  21.07 2 г  18 хв 
Брівки 21.16 1 хв  21.17 2 г  28 хв 
Вчорайше 21.25 1 хв  21.26 2 г  37 хв 
Чорнорудка 21.33 1 хв  21.34 2 г  45 хв 
Білосілля 21.38 1 хв  21.39 2 г  50 хв 
Вернигородок 21.43 1 хв  21.44 2 г  55 хв 
Сестринівка 21.50 1 хв  21.51 3 г  2 хв 
Козятин-1 22.02 3 г  14 хв 

У розкладі поїзда 6025-6213 Київ-Пас. — Козятин-1 можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Грудень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Січень 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031