У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6027 Козача Лопань — Харків-Пас. Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6027 сполученням Козача Лопань - Харків-Пас. відправляється зі станції Козача Лопань о 12.41 і прибуває на станцію Харків-Пас. о 13.49 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 8 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 12 зупинках. Приблизний час руху становить 0 г 53 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 15 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Нова Козача, Цупівка, Прудянка, Слатине, Безруківка, Нові Дергачі, Дергачі, Моторна, Лозовенька, Підміська, Північний пост, Південний Пост.
Приміський поїзд(електричка) курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Е/п 6027 14 червня відпр. зі ст.К -Лопань 12:26 (замість 12:41 хв) , Слатине 12:55- 12:56 хв., Дергачі 13:15- 13:22 хв., далі згідно діючого розкладу. Е/п 6027 17 червня відпр. зі ст. К-Лопань 12:45 (замість 12:41хв.), прослідує ДР, Слатине 13:04-13:06 хв., Дергачі 13:30-13:34 хв., з.п. Південний пост 13:53 - 13:54 хв., приб. ст. Х- Пас. 14:01 хв.

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Козача Лопань 12.41
Нова Козача 12.45 1 хв  12.46 4 хв 
Цупівка 12.50 1 хв  12.51 9 хв 
Прудянка 12.55 1 хв  12.56 14 хв 
Слатине 13.00 1 хв  13.01 19 хв 
Безруківка 13.07 1 хв  13.08 26 хв 
Нові Дергачі 13.14 1 хв  13.15 33 хв 
Дергачі 13.18 4 хв  13.22 37 хв 
Моторна 13.25 1 хв  13.26 44 хв 
Лозовенька 13.29 1 хв  13.30 48 хв 
Підміська 13.32 1 хв  13.33 51 хв 
Північний пост 13.36 1 хв  13.37 55 хв 
Південний Пост 13.41 1 хв  13.42 1 г 
Харків-Пас. 13.49 1 г  8 хв 

У розкладі поїзда 6027 Козача Лопань — Харків-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Червень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930   
Липень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031