У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6027 Козача Лопань — Харків-Пас. Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6027 сполученням Козача Лопань - Харків-Пас. відправляється зі станції Козача Лопань о 12.41 і прибуває на станцію Харків-Пас. о 13.49 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 8 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 12 зупинках. Приблизний час руху становить 0 г 53 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 15 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Нова Козача, Цупівка, Прудянка, Слатине, Безруківка, Нові Дергачі, Дергачі, Моторна, Лозовенька, Підміська, Північний пост, Південний Пост.
Приміський поїзд(електричка) курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

23 лютого буде відпр. ст. К.Лопань о 12:17. Прибуття ст. Харків-Пас о 13:25. Слідує ДР
з 2021-02-10 по 2021-02-28: е/п6027 К-Лопань-Х-Пасс 10,11,12,15/02 до ст.Дергачі слідує згідно діючого розкладу,далі ДР,приб.ст.Х-Пасс 14.10хв.
з 2021-02-19 по 2021-02-28: е/п №6027 23 лютого буде відпр. ст. К.Лопань о 12:17. Прибуття ст. Харків-Пас о 13:25. Слідує ДР

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Козача Лопань 12.41
Нова Козача 12.45 1 хв  12.46 4 хв 
Цупівка 12.50 1 хв  12.51 9 хв 
Прудянка 12.55 1 хв  12.56 14 хв 
Слатине 13.00 1 хв  13.01 19 хв 
Безруківка 13.07 1 хв  13.08 26 хв 
Нові Дергачі 13.14 1 хв  13.15 33 хв 
Дергачі 13.18 4 хв  13.22 37 хв 
Моторна 13.25 1 хв  13.26 44 хв 
Лозовенька 13.29 1 хв  13.30 48 хв 
Підміська 13.32 1 хв  13.33 51 хв 
Північний пост 13.36 1 хв  13.37 55 хв 
Південний Пост 13.41 1 хв  13.42 1 г 
Харків-Пас. 13.49 1 г  8 хв 

У розкладі поїзда 6027 Козача Лопань — Харків-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Лютий 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
      
Березень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031