У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6027 Київ — Фастів Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Вечірній приміський поїзд(електричка) Київ - Фастів номер 6027 відправляється зі станції Київ-Пас. о 19.35 і прибуває на станцію Фастів-1 о 20.52 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 17 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 11 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 5 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 12 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6027 Київ - Фастів пролягає по таким станціям як Караваєві Дачі, Київ-Волинський, Вишневе, Тарасівка, Боярка, Глеваха, Васильків-1, Мотовилівка, Білки, Півні, Сорочий Брід.
Приміський поїзд(електричка) курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Київ-Пас. 19.35
Караваєві Дачі 19.41 1 хв  19.42 6 хв 
Київ-Волинський 19.47 1 хв  19.48 12 хв 
Вишневе 19.54 1 хв  19.55 19 хв 
Тарасівка 20.01 1 хв  20.02 26 хв 
Боярка 20.05 1 хв  20.06 30 хв 
Глеваха 20.12 2 хв  20.14 37 хв 
Васильків-1 20.19 1 хв  20.20 44 хв 
Мотовилівка 20.29 1 хв  20.30 54 хв 
Білки 20.32 1 хв  20.33 57 хв 
Півні 20.36 1 хв  20.37 1 г  1 хв 
Сорочий Брід 20.42 1 хв  20.43 1 г  7 хв 
Фастів-1 20.52 1 г  17 хв 

У розкладі поїзда 6027 Київ-Пас. — Фастів-1 можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Листопад 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930   
Грудень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031