У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6027/6028 Вуглегірськ — Ясинувата-Пас. Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) номер 6027/6028 сполученням Вуглегірськ - Ясинувата-Пас. відправляється зі станції Вуглегірськ о 18.40 і прибуває на станцію Ясинувата-Пас. о 20.30 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 50 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 11 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 39 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 11 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Байрак, 6 Км, Горлівка, Пантелеймонівка, Шляхопровід, Кринична, 1110 Км, Макіївка-Пас., 1118 Км, Ясинувата-Західна, Ясинувата-Гірка.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Вуглегірськ 18.40
Байрак 18.57 1 хв  18.58 17 хв 
6 Км 19.07 1 хв  19.08 27 хв 
Горлівка 19.11 1 хв  19.12 31 хв 
Пантелеймонівка 19.44 1 хв  19.45 1 г  4 хв 
Шляхопровід 19.54 1 хв  19.55 1 г  14 хв 
Кринична 19.59 1 хв  20.00 1 г  19 хв 
1110 Км 20.02 1 хв  20.03 1 г  22 хв 
Макіївка-Пас. 20.08 1 хв  20.09 1 г  28 хв 
1118 Км 20.14 1 хв  20.15 1 г  34 хв 
Ясинувата-Західна 20.23 1 хв  20.24 1 г  43 хв 
Ясинувата-Гірка 20.25 1 хв  20.26 1 г  45 хв 
Ясинувата-Пас. 20.30 1 г  50 хв 

У розкладі поїзда 6027/6028 Вуглегірськ — Ясинувата-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Листопад 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30
Грудень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031