У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6028 Сянки — Львів Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Нічний приміський поїзд(електричка) Сянки - Львів номер 6028 відправляється зі станції Сянки о 02.40 і прибуває на станцію Львів о 07.08 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 4 г 28 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 40 зупинках. Приблизний час руху становить 3 г 36 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 52 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6028 Сянки - Львів пролягає по таким станціям як Яблонка, 123 Км, Ясениця, Бусовисько, Турчиновичі, 63 Км, Хлопчиці, Коропуж, Любень-Великий, Скнилів.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Сянки 02.40
Бенькове 02.45 1 хв  02.46 5 хв 
Соколики 02.53 1 хв  02.54 13 хв 
Турочки 03.02 1 хв  03.03 22 хв 
Яблонка 03.09 1 хв  03.10 29 хв 
Нижня Яблунька 03.14 1 хв  03.15 34 хв 
Турка 03.19 1 хв  03.20 39 хв 
Явора 03.27 1 хв  03.28 47 хв 
123 Км 03.32 1 хв  03.33 52 хв 
Бойківська 03.37 1 хв  03.38 57 хв 
Волосянка 03.42 1 хв  03.43 1 г  2 хв 
Розлуч 03.46 1 хв  03.47 1 г  6 хв 
Ясениця 03.54 1 хв  03.55 1 г  14 хв 
Лопушанка 04.01 1 хв  04.02 1 г  21 хв 
Стрілки 04.06 1 хв  04.07 1 г  26 хв 
Верхній Лужок 04.12 1 хв  04.13 1 г  32 хв 
Бусовисько 04.16 1 хв  04.17 1 г  36 хв 
Терешів Спас 04.22 1 хв  04.23 1 г  42 хв 
Старий Самбір 04.30 2 хв  04.32 1 г  50 хв 
Созань 04.37 1 хв  04.38 1 г  57 хв 
Турчиновичі 04.44 1 хв  04.45 2 г  4 хв 
Ваньковичі 04.49 1 хв  04.50 2 г  9 хв 
Стрілковичі 04.54 1 хв  04.55 2 г  14 хв 
Самбір 05.03 5 хв  05.08 2 г  23 хв 
63 Км 05.15 1 хв  05.16 2 г  35 хв 
Калинів 05.23 1 хв  05.24 2 г  43 хв 
Конюшки 05.30 1 хв  05.31 2 г  50 хв 
Луки 05.34 1 хв  05.35 2 г  54 хв 
Хлопчиці 05.38 1 хв  05.39 2 г  58 хв 
Новосілки 05.42 1 хв  05.43 3 г  2 хв 
Рудки 05.50 2 хв  05.52 3 г  10 хв 
39 Км 05.55 1 хв  05.56 3 г  15 хв 
Коропуж 06.02 1 хв  06.03 3 г  22 хв 
Хишевичі 06.07 1 хв  06.08 3 г  27 хв 
Комарно 06.14 2 хв  06.16 3 г  34 хв 
Порічне 06.20 1 хв  06.21 3 г  40 хв 
Любень-Великий 06.26 2 хв  06.28 3 г  46 хв 
Містки 06.34 1 хв  06.35 3 г  54 хв 
Ставчани 06.40 4 хв  06.44 4 г 
Оброшин 06.51 1 хв  06.52 4 г  11 хв 
Скнилів 06.58 2 хв  07.00 4 г  18 хв 
Львів 07.08 4 г  28 хв 

У розкладі поїзда 6028 Сянки — Львів можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Жовтень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
Листопад 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930