У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6028 Сянки — Львів Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Нічний приміський поїзд(електричка) Сянки - Львів номер 6028 відправляється зі станції Сянки о 02.40 і прибуває на станцію Львів о 07.05 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 4 г 25 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 40 зупинках. Приблизний час руху становить 3 г 37 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 48 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6028 Сянки - Львів пролягає по таким станціям як Яблонка, 123 Км, Ясениця, Бусовисько, Турчиновичі, 63 Км, Хлопчиці, Коропуж, Любень-Великий, Скнилів.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Сянки 02.40
Бенькове 02.45 1 хв  02.46 5 хв 
Соколики 02.53 1 хв  02.54 13 хв 
Турочки 03.02 1 хв  03.03 22 хв 
Яблонка 03.09 1 хв  03.10 29 хв 
Нижня Яблунька 03.14 1 хв  03.15 34 хв 
Турка 03.19 1 хв  03.20 39 хв 
Явора 03.27 1 хв  03.28 47 хв 
123 Км 03.32 1 хв  03.33 52 хв 
Бойківська 03.37 1 хв  03.38 57 хв 
Волосянка 03.42 1 хв  03.43 1 г  2 хв 
Розлуч 03.46 1 хв  03.47 1 г  6 хв 
Ясениця 03.54 1 хв  03.55 1 г  14 хв 
Лопушанка 04.01 1 хв  04.02 1 г  21 хв 
Стрілки 04.06 1 хв  04.07 1 г  26 хв 
Верхній Лужок 04.12 1 хв  04.13 1 г  32 хв 
Бусовисько 04.16 1 хв  04.17 1 г  36 хв 
Терешів Спас 04.22 1 хв  04.23 1 г  42 хв 
Старий Самбір 04.30 2 хв  04.32 1 г  50 хв 
Созань 04.37 1 хв  04.38 1 г  57 хв 
Турчиновичі 04.44 1 хв  04.45 2 г  4 хв 
Ваньковичі 04.49 1 хв  04.50 2 г  9 хв 
Стрілковичі 04.54 1 хв  04.55 2 г  14 хв 
Самбір 05.03 1 хв  05.04 2 г  23 хв 
63 Км 05.13 1 хв  05.14 2 г  33 хв 
Калинів 05.20 1 хв  05.21 2 г  40 хв 
Конюшки 05.27 1 хв  05.28 2 г  47 хв 
Луки 05.31 1 хв  05.32 2 г  51 хв 
Хлопчиці 05.35 1 хв  05.36 2 г  55 хв 
Новосілки 05.39 1 хв  05.40 2 г  59 хв 
Рудки 05.47 4 хв  05.51 3 г  7 хв 
39 Км 05.54 1 хв  05.55 3 г  14 хв 
Коропуж 06.01 1 хв  06.02 3 г  21 хв 
Хишевичі 06.06 1 хв  06.07 3 г  26 хв 
Комарно 06.13 2 хв  06.15 3 г  33 хв 
Порічне 06.19 1 хв  06.20 3 г  39 хв 
Любень-Великий 06.25 2 хв  06.27 3 г  45 хв 
Містки 06.33 1 хв  06.34 3 г  53 хв 
Ставчани 06.39 2 хв  06.41 3 г  59 хв 
Оброшин 06.47 1 хв  06.48 4 г  7 хв 
Скнилів 06.54 2 хв  06.56 4 г  14 хв 
Львів 07.05 4 г  25 хв 

У розкладі поїзда 6028 Сянки — Львів можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Травень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Червень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930