У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6031 Київ — Фастів Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Вечірній приміський поїзд(електричка) Київ - Фастів номер 6031 відправляється зі станції Київ-Пас. о 21.13 і прибуває на станцію Фастів-1 о 22.42 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 29 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 16 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 7 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 22 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6031 Київ - Фастів пролягає по таким станціям як Караваєві Дачі, Київ-Волинський, Вишневе, Тарасівка, Боярка, Малютянка, Шляхова, Глеваха, Васильків-1, Корчі, Мотовилівка, Білки, Півні, Вишняки, Сорочий Брід, Снітинка.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Київ-Пас. 21.13
Караваєві Дачі 21.19 1 хв  21.20 6 хв 
Київ-Волинський 21.26 7 хв  21.33 13 хв 
Вишневе 21.39 1 хв  21.40 26 хв 
Тарасівка 21.46 1 хв  21.47 33 хв 
Боярка 21.50 1 хв  21.51 37 хв 
Малютянка 21.53 1 хв  21.54 40 хв 
Шляхова 21.56 1 хв  21.57 43 хв 
Глеваха 21.59 1 хв  22.00 46 хв 
Васильків-1 22.06 1 хв  22.07 53 хв 
Корчі 22.11 1 хв  22.12 58 хв 
Мотовилівка 22.17 1 хв  22.18 1 г  4 хв 
Білки 22.20 1 хв  22.21 1 г  7 хв 
Півні 22.23 1 хв  22.24 1 г  10 хв 
Вишняки 22.27 1 хв  22.28 1 г  14 хв 
Сорочий Брід 22.31 1 хв  22.32 1 г  18 хв 
Снітинка 22.34 1 хв  22.35 1 г  21 хв 
Фастів-1 22.42 1 г  29 хв 

У розкладі поїзда 6031 Київ-Пас. — Фастів-1 можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Липень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Серпень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031