У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6032 Львів — Злочів Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) Львів - Злочів номер 6032 відправляється зі станції Львів о 05.20 і прибуває на станцію Злочів о 07.10 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 50 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 13 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 25 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 25 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Підзамче, Підбірці, 1460 Км, Борщовичи, Залуги, Полоничі, Задвір'я, Полтва, Куткор, Красне, Скваржава, Княже, Ясенівці.
Приміський поїзд(електричка) курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Львів 05.20
Підзамче 05.31 1 хв  05.32 11 хв 
Підбірці 05.38 1 хв  05.39 18 хв 
1460 Км 05.46 1 хв  05.47 26 хв 
Борщовичи 05.50 1 хв  05.51 30 хв 
Залуги 05.54 1 хв  05.55 34 хв 
Полоничі 06.01 1 хв  06.02 41 хв 
Задвір'я 06.07 1 хв  06.08 47 хв 
Полтва 06.12 1 хв  06.13 52 хв 
Куткор 06.17 1 хв  06.18 57 хв 
Красне 06.26 13 хв  06.39 1 г  6 хв 
Скваржава 06.52 1 хв  06.53 1 г  32 хв 
Княже 06.58 1 хв  06.59 1 г  38 хв 
Ясенівці 07.04 1 хв  07.05 1 г  44 хв 
Злочів 07.10 1 г  50 хв 

У розкладі поїзда 6032 Львів — Злочів можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Листопад 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930    
Грудень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031