У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6033-6215 Київ — Козятин Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) Київ - Козятин номер 6033-6215 відправляється зі станції Київ-Пас. о 12.17 і прибуває на станцію Козятин-1 о 15.05 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 48 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 14 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 33 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 15 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6033-6215 Київ - Козятин пролягає по таким станціям як Караваєві Дачі, Київ-Волинський, Вишневе, Боярка, Васильків-1, Мотовилівка, Фастів-1, Кожанка, Чернявка, Попільня, Харліївка, Брівки, Чорнорудка, Білосілля.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Київ-Пас. 12.17
Караваєві Дачі 12.23 1 хв  12.24 6 хв 
Київ-Волинський 12.28 1 хв  12.29 11 хв 
Вишневе 12.35 1 хв  12.36 18 хв 
Боярка 12.46 1 хв  12.47 29 хв 
Васильків-1 13.00 1 хв  13.01 43 хв 
Мотовилівка 13.10 1 хв  13.11 53 хв 
Фастів-1 13.28 2 хв  13.30 1 г  11 хв 
Кожанка 13.48 1 хв  13.49 1 г  31 хв 
Чернявка 13.56 1 хв  13.57 1 г  39 хв 
Попільня 14.07 1 хв  14.08 1 г  50 хв 
Харліївка 14.15 1 хв  14.16 1 г  58 хв 
Брівки 14.25 1 хв  14.26 2 г  8 хв 
Чорнорудка 14.39 1 хв  14.40 2 г  22 хв 
Білосілля 14.44 1 хв  14.45 2 г  27 хв 
Козятин-1 15.05 2 г  48 хв 

У розкладі поїзда 6033-6215 Київ-Пас. — Козятин-1 можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Лютий 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728    
Березень 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031