У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6034 Фастів — Київ Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Вечірній приміський поїзд(електричка) Фастів - Київ номер 6034 відправляється зі станції Фастів-1 о 22.32 і прибуває на станцію Київ-Пас. о 23.45 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 13 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 7 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 6 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 7 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6034 Фастів - Київ пролягає по таким станціям як Мотовилівка, Васильків-1, Боярка, Тарасівка, Вишневе, Київ-Волинський, Караваєві Дачі.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Фастів-1 22.32
Мотовилівка 22.52 1 хв  22.53 20 хв 
Васильків-1 23.02 1 хв  23.03 30 хв 
Боярка 23.16 1 хв  23.17 44 хв 
Тарасівка 23.20 1 хв  23.21 48 хв 
Вишневе 23.26 1 хв  23.27 54 хв 
Київ-Волинський 23.33 1 хв  23.34 1 г  1 хв 
Караваєві Дачі 23.38 1 хв  23.39 1 г  6 хв 
Київ-Пас. 23.45 1 г  13 хв 

У розкладі поїзда 6034 Фастів-1 — Київ-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Січень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
Лютий 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28