У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6035 Київ-Пас. — Фастів-1 Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Вечірній приміський поїзд(електричка) номер 6035 сполученням Київ-Пас. - Фастів-1 відправляється зі станції Київ-Пас. о 21.30 і прибуває на станцію Фастів-1 о 22.52 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 22 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 17 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 5 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 17 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Караваєві Дачі, Київ-Волинський, Вишневе, Тарасівка, Боярка, Малютянка, Шляхова, Глеваха, 888 Км, Васильків-1, Корчі, Мотовилівка, Білки, Півні, Вишняки, Сорочий Брід, Снітинка.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Київ-Пас. 21.30
Караваєві Дачі 21.36 1 хв  21.37 6 хв 
Київ-Волинський 21.41 1 хв  21.42 11 хв 
Вишневе 21.48 1 хв  21.49 18 хв 
Тарасівка 21.54 1 хв  21.55 24 хв 
Боярка 21.59 1 хв  22.00 29 хв 
Малютянка 22.04 1 хв  22.05 34 хв 
Шляхова 22.07 1 хв  22.08 37 хв 
Глеваха 22.10 1 хв  22.11 40 хв 
888 Км 22.13 1 хв  22.13 43 хв 
Васильків-1 22.16 1 хв  22.17 46 хв 
Корчі 22.24 1 хв  22.24 54 хв 
Мотовилівка 22.27 1 хв  22.28 57 хв 
Білки 22.32 1 хв  22.32 1 г  2 хв 
Півні 22.35 1 хв  22.35 1 г  5 хв 
Вишняки 22.38 1 хв  22.39 1 г  8 хв 
Сорочий Брід 22.41 1 хв  22.42 1 г  11 хв 
Снітинка 22.45 1 хв  22.46 1 г  15 хв 
Фастів-1 22.52 1 г  22 хв 

У розкладі поїзда 6035 Київ-Пас. — Фастів-1 можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Квітень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930 
Травень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31