У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6035 Знам'янка — Тимкове Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) Знам'янка - Тимкове номер 6035 відправляється зі станції Знам'янка-Пас. о 17.03 і прибуває на станцію Тимкове о 19.23 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 20 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 12 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 56 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 24 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6035 Знам'янка - Тимкове пролягає по таким станціям як Знам'янка-Сортувальна, 5 Км Роз'їзд, Сахарна, Медерове, 23 Км, Шарівка, Чабанівка, 50 Км Роз'їзд, Куцівка, 65 Км, Маржанівка, Долинська.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Знам'янка-Пас. 17.03
Знам'янка-Сортувальна 17.09 1 хв  17.10 6 хв 
5 Км Роз'їзд 17.18 1 хв  17.19 15 хв 
Сахарна 17.27 2 хв  17.29 24 хв 
Медерове 17.41 2 хв  17.43 38 хв 
23 Км 17.47 1 хв  17.48 44 хв 
Шарівка 17.56 2 хв  17.58 53 хв 
Чабанівка 18.10 7 хв  18.17 1 г  7 хв 
50 Км Роз'їзд 18.25 1 хв  18.26 1 г  22 хв 
Куцівка 18.34 2 хв  18.36 1 г  31 хв 
65 Км 18.42 1 хв  18.43 1 г  39 хв 
Маржанівка 18.48 1 хв  18.49 1 г  45 хв 
Долинська 19.02 3 хв  19.05 1 г  59 хв 
Тимкове 19.23 2 г  20 хв 

У розкладі поїзда 6035 Знам'янка-Пас. — Тимкове можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Грудень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Січень 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031