У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6036 Долинська — Знам'янка Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) Долинська - Знам'янка номер 6036 відправляється зі станції Долинська о 08.15 і прибуває на станцію Знам'янка-Пас. о 10.22 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 7 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 11 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 49 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 18 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6036 Долинська - Знам'янка пролягає по таким станціям як Маржанівка, 65 Км, Куцівка, 50 Км Роз'їзд, Чабанівка, Шарівка, 23 Км, Медерове, Сахарна, 5 Км Роз'їзд, Знам'янка-Сортувальна.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Долинська 08.15
Маржанівка 08.30 4 хв  08.34 15 хв 
65 Км 08.39 1 хв  08.40 24 хв 
Куцівка 08.48 2 хв  08.50 33 хв 
50 Км Роз'їзд 09.00 1 хв  09.01 45 хв 
Чабанівка 09.09 1 хв  09.10 54 хв 
Шарівка 09.23 1 хв  09.24 1 г  8 хв 
23 Км 09.32 1 хв  09.33 1 г  17 хв 
Медерове 09.38 3 хв  09.41 1 г  23 хв 
Сахарна 09.53 2 хв  09.55 1 г  38 хв 
5 Км Роз'їзд 10.03 1 хв  10.04 1 г  48 хв 
Знам'янка-Сортувальна 10.16 1 хв  10.17 2 г  1 хв 
Знам'янка-Пас. 10.22 2 г  7 хв 

У розкладі поїзда 6036 Долинська — Знам'янка-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Травень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Червень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930