У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6036 Тимкове — Знам'янка Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) Тимкове - Знам'янка номер 6036 відправляється зі станції Тимкове о 07.55 і прибуває на станцію Знам'янка-Пас. о 10.22 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 27 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 12 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 6 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 21 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6036 Тимкове - Знам'янка пролягає по таким станціям як Долинська, Маржанівка, 65 Км, Куцівка, 50 Км Роз'їзд, Чабанівка, Шарівка, 23 Км, Медерове, Сахарна, 5 Км Роз'їзд, Знам'янка-Сортувальна.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

У добу 21 травня 2022 року, відміняється приміський поїзд № 6035/6036 сполученням Знам’янка – Тимкове – Знам’янка відправленням із Знам’янки 21 травня, відправленням із Тимкове 22 травня 2022 року.

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Тимкове 07.55
Долинська 08.12 3 хв  08.15 17 хв 
Маржанівка 08.30 4 хв  08.34 35 хв 
65 Км 08.39 1 хв  08.40 44 хв 
Куцівка 08.48 2 хв  08.50 53 хв 
50 Км Роз'їзд 09.00 1 хв  09.01 1 г  5 хв 
Чабанівка 09.09 1 хв  09.10 1 г  14 хв 
Шарівка 09.23 1 хв  09.24 1 г  28 хв 
23 Км 09.32 1 хв  09.33 1 г  37 хв 
Медерове 09.38 3 хв  09.41 1 г  43 хв 
Сахарна 09.53 2 хв  09.55 1 г  58 хв 
5 Км Роз'їзд 10.03 1 хв  10.04 2 г  8 хв 
Знам'янка-Сортувальна 10.16 1 хв  10.17 2 г  21 хв 
Знам'янка-Пас. 10.22 2 г  27 хв 

У розкладі поїзда 6036 Тимкове — Знам'янка-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Травень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Червень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930