У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6036 Тимкове — Знам'янка Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) Тимкове - Знам'янка номер 6036 відправляється зі станції Тимкове о 07.55 і прибуває на станцію Знам'янка-Пас. о 10.22 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 27 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 12 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 9 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 18 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6036 Тимкове - Знам'янка пролягає по таким станціям як Долинська, Маржанівка, 65 Км, Куцівка, 50 Км Роз'їзд, Чабанівка, Шарівка, 23 Км, Медерове, Сахарна, 5 Км Роз'їзд, Знам'янка-Сортувальна.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Тимкове 07.55
Долинська 08.12 3 хв  08.15 17 хв 
Маржанівка 08.29 1 хв  08.30 34 хв 
65 Км 08.37 1 хв  08.38 42 хв 
Куцівка 08.46 2 хв  08.48 51 хв 
50 Км Роз'їзд 08.58 1 хв  08.59 1 г  3 хв 
Чабанівка 09.08 1 хв  09.09 1 г  13 хв 
Шарівка 09.22 2 хв  09.24 1 г  27 хв 
23 Км 09.34 1 хв  09.35 1 г  39 хв 
Медерове 09.41 2 хв  09.43 1 г  46 хв 
Сахарна 09.54 2 хв  09.56 1 г  59 хв 
5 Км Роз'їзд 10.04 1 хв  10.05 2 г  9 хв 
Знам'янка-Сортувальна 10.15 1 хв  10.16 2 г  20 хв 
Знам'янка-Пас. 10.22 2 г  27 хв 

У розкладі поїзда 6036 Тимкове — Знам'янка-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Лютий 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728    
Березень 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031