У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6037 Смородине — Лебединська Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) Смородине - Лебединська номер 6037 відправляється зі станції Смородине о 13.57 і прибуває на станцію Лебединська о 16.13 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 16 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 11 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 41 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 35 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Олексине, Скрягівка, 102 Км, 98 Км, Боромля, Вистороп, Стеблянки, Гарбузівка, Рябушки, Садова, 29 Км.
Приміський поїзд(електричка) курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

29/11/2021: п.6037 Тростянець-Смородине - Лебединська відправлення Тростянець-Смородине 13-36 (замість 13-57), Скрягівка 14-01/14-04, бп 98 км 14-29/14-32, Боромля 14-43/15-08, далі - згідно діючого розкладу

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Смородине 13.57
Олексине 14.09 1 хв  14.10 12 хв 
Скрягівка 14.15 1 хв  14.16 18 хв 
102 Км 14.21 1 хв  14.22 24 хв 
98 Км 14.31 1 хв  14.32 34 хв 
Боромля 14.43 25 хв  15.08 46 хв 
Вистороп 15.18 1 хв  15.19 1 г  21 хв 
Стеблянки 15.27 1 хв  15.28 1 г  30 хв 
Гарбузівка 15.35 1 хв  15.36 1 г  38 хв 
Рябушки 15.43 1 хв  15.44 1 г  46 хв 
Садова 15.55 1 хв  15.56 1 г  58 хв 
29 Км 16.01 1 хв  16.02 2 г  4 хв 
Лебединська 16.13 2 г  16 хв 

У розкладі поїзда 6037 Смородине — Лебединська можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Грудень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
Січень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31