У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6037 Смородине — Лебединська Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) номер 6037 сполученням Смородине - Лебединська відправляється зі станції Смородине о 14.09 і прибуває на станцію Лебединська о 16.25 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 16 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 11 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 41 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 35 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Олексине, Скрягівка, 102 Км, 98 Км, Боромля, Вистороп, Стеблянки, Гарбузівка, Рябушки, Садова, 29 Км.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Смородине 14.09
Олексине 14.21 1 хв  14.22 12 хв 
Скрягівка 14.27 1 хв  14.28 18 хв 
102 Км 14.33 1 хв  14.34 24 хв 
98 Км 14.43 1 хв  14.44 34 хв 
Боромля 14.55 25 хв  15.20 46 хв 
Вистороп 15.30 1 хв  15.31 1 г  21 хв 
Стеблянки 15.39 1 хв  15.40 1 г  30 хв 
Гарбузівка 15.47 1 хв  15.48 1 г  38 хв 
Рябушки 15.55 1 хв  15.56 1 г  46 хв 
Садова 16.07 1 хв  16.08 1 г  58 хв 
29 Км 16.13 1 хв  16.14 2 г  4 хв 
Лебединська 16.25 2 г  16 хв 

У розкладі поїзда 6037 Смородине — Лебединська можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Травень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
Червень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930