У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6038 Фастів-1 — Київ-Пас. Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Вечірній приміський поїзд(електричка) номер 6038 сполученням Фастів-1 - Київ-Пас. відправляється зі станції Фастів-1 о 22.32 і прибуває на станцію Київ-Пас. о 23.45 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 13 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 7 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 6 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 7 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Мотовилівка, Васильків-1, Боярка, Тарасівка, Вишневе, Київ-Волинський, Караваєві Дачі.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Фастів-1 22.32
Мотовилівка 22.52 1 хв  22.53 20 хв 
Васильків-1 23.02 1 хв  23.03 30 хв 
Боярка 23.16 1 хв  23.17 44 хв 
Тарасівка 23.20 1 хв  23.21 48 хв 
Вишневе 23.26 1 хв  23.27 54 хв 
Київ-Волинський 23.33 1 хв  23.34 1 г  1 хв 
Караваєві Дачі 23.38 1 хв  23.39 1 г  6 хв 
Київ-Пас. 23.45 1 г  13 хв 

У розкладі поїзда 6038 Фастів-1 — Київ-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Липень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Серпень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031