У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6043 Київ — Васильків Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) Київ - Васильків номер 6043 відправляється зі станції Київ-Пас. о 07.35 і прибуває на станцію Васильків-2 о 08.30 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 0 г 55 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 8 зупинках. Приблизний час руху становить 0 г 47 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 8 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6043 Київ - Васильків пролягає по таким станціям як Караваєві Дачі, Київ-Волинський, Вишневе, Тарасівка, Боярка, Глеваха, Васильків-1, Черкес.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Київ-Пас. 07.35
Караваєві Дачі 07.39 1 хв  07.40 4 хв 
Київ-Волинський 07.44 1 хв  07.45 9 хв 
Вишневе 07.51 1 хв  07.52 16 хв 
Тарасівка 07.58 1 хв  07.59 23 хв 
Боярка 08.02 1 хв  08.03 27 хв 
Глеваха 08.10 1 хв  08.11 35 хв 
Васильків-1 08.16 1 хв  08.17 41 хв 
Черкес 08.22 1 хв  08.23 47 хв 
Васильків-2 08.30 55 хв 

У розкладі поїзда 6043 Київ-Пас. — Васильків-2 можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Грудень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Січень 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031