У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6047 Київ — Васильків-2 Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) Київ - Васильків-2 номер 6047 відправляється зі станції Київ-Пас. о 15.09 і прибуває на станцію Васильків-2 о 16.12 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 3 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 8 зупинках. Приблизний час руху становить 0 г 55 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 8 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6047 Київ - Васильків-2 пролягає по таким станціям як Караваєві Дачі, Київ-Волинський, Вишневе, Тарасівка, Боярка, Глеваха, Васильків-1, Черкес.
Приміський поїзд(електричка) курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

З 18 липня 2022 по 16 серпня 2022 року на період колійних робіт змінюється розклад руху приміського поїзда № 6047 Київ-Пас. – Васильків-Центр Київ-Пас.(прим.) 15.09 Караваєві Дачі 15.15-15.15,5 Київ-Волинський 15.19,5-15.20 Вишневе 15.26-15.27 Тарасівка 15.32-15.33 Боярка 15.36-15.37 Глеваха 15.44-15.44,5 Васильків-1 15.51-15.52 Здорівка 15.58-15.58,5 Васильків-Центр 16.06.

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Київ-Пас. 15.09
Караваєві Дачі 15.15 1 хв  15.16 6 хв 
Київ-Волинський 15.20 1 хв  15.21 11 хв 
Вишневе 15.27 1 хв  15.28 18 хв 
Тарасівка 15.33 1 хв  15.34 24 хв 
Боярка 15.38 1 хв  15.39 29 хв 
Глеваха 15.46 1 хв  15.47 37 хв 
Васильків-1 15.55 1 хв  15.56 46 хв 
Черкес 16.04 1 хв  16.05 55 хв 
Васильків-2 16.12 1 г  3 хв 

У розкладі поїзда 6047 Київ-Пас. — Васильків-2 можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Серпень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031   
Вересень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930