У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6047 Київ — Васильків-2 Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) Київ - Васильків-2 номер 6047 відправляється зі станції Київ-Пас. о 14.34 і прибуває на станцію Васильків-2 о 15.31 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 0 г 57 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 8 зупинках. Приблизний час руху становить 0 г 49 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 8 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6047 Київ - Васильків-2 пролягає по таким станціям як Караваєві Дачі, Київ-Волинський, Вишневе, Тарасівка, Боярка, Глеваха, Васильків-1, Черкес.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Київ-Пас. 14.34
Караваєві Дачі 14.40 1 хв  14.41 6 хв 
Київ-Волинський 14.45 1 хв  14.46 11 хв 
Вишневе 14.51 1 хв  14.52 17 хв 
Тарасівка 14.57 1 хв  14.58 23 хв 
Боярка 15.01 1 хв  15.02 27 хв 
Глеваха 15.08 1 хв  15.09 34 хв 
Васильків-1 15.15 1 хв  15.16 41 хв 
Черкес 15.23 1 хв  15.24 49 хв 
Васильків-2 15.31 57 хв 

У розкладі поїзда 6047 Київ-Пас. — Васильків-2 можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Січень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
Лютий 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28