У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6051 Київ — Васильків Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Вечірній приміський поїзд(електричка) Київ - Васильків номер 6051 відправляється зі станції Київ-Пас. о 19.54 і прибуває на станцію Васильків-2 о 20.50 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 0 г 56 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 8 зупинках. Приблизний час руху становить 0 г 48 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 8 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6051 Київ - Васильків пролягає по таким станціям як Караваєві Дачі, Київ-Волинський, Вишневе, Тарасівка, Боярка, Глеваха, Васильків-1, Черкес.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Київ-Пас. 19.54
Караваєві Дачі 19.59 1 хв  20.00 5 хв 
Київ-Волинський 20.05 1 хв  20.06 11 хв 
Вишневе 20.12 1 хв  20.13 18 хв 
Тарасівка 20.18 1 хв  20.19 24 хв 
Боярка 20.22 1 хв  20.23 28 хв 
Глеваха 20.29 1 хв  20.30 35 хв 
Васильків-1 20.36 1 хв  20.37 42 хв 
Черкес 20.42 1 хв  20.43 48 хв 
Васильків-2 20.50 56 хв 

У розкладі поїзда 6051 Київ-Пас. — Васильків-2 можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Грудень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Січень 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031