У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6051 Охтирка — Смородине Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) Охтирка - Смородине номер 6051 відправляється зі станції Охтирка о 06.15 і прибуває на станцію Смородине о 07.30 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 15 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 6 зупинках. Приблизний час руху становить 0 г 50 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 25 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6051 Охтирка - Смородине пролягає по таким станціям як 9 Км, Кириківка, Козацьке, Ворскла, Бакирівка, Рупине.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Охтирка 06.15
9 Км 06.26 1 хв  06.27 11 хв 
Кириківка 06.37 20 хв  06.57 22 хв 
Козацьке 07.02 1 хв  07.03 47 хв 
Ворскла 07.08 1 хв  07.09 53 хв 
Бакирівка 07.13 1 хв  07.14 58 хв 
Рупине 07.23 1 хв  07.24 1 г  8 хв 
Смородине 07.30 1 г  15 хв 

У розкладі поїзда 6051 Охтирка — Смородине можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Грудень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Січень 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031