У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6051 Охтирка — Смородине Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) Охтирка - Смородине номер 6051 відправляється зі станції Охтирка о 06.25 і прибуває на станцію Смородине о 07.40 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 15 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 6 зупинках. Приблизний час руху становить 0 г 50 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 25 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6051 Охтирка - Смородине пролягає по таким станціям як 9 Км, Кириківка, Козацьке, Ворскла, Бакирівка, Рупине.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Охтирка 06.25
9 Км 06.36 1 хв  06.37 11 хв 
Кириківка 06.47 20 хв  07.07 22 хв 
Козацьке 07.12 1 хв  07.13 47 хв 
Ворскла 07.18 1 хв  07.19 53 хв 
Бакирівка 07.23 1 хв  07.24 58 хв 
Рупине 07.33 1 хв  07.34 1 г  8 хв 
Смородине 07.40 1 г  15 хв 

У розкладі поїзда 6051 Охтирка — Смородине можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Липень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Серпень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031