У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6052 Охтирка — Смородине Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6052 сполученням Охтирка - Смородине відправляється зі станції Охтирка о 06.09 і прибуває на станцію Смородине о 07.27 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 18 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 6 зупинках. Приблизний час руху становить 0 г 53 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 25 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як 9 Км, Кириківка, Козацьке, Ворскла, Бакирівка, Рупине.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад


з 2020-10-26 по 2020-12-31: З 25/10/2020: п. № 6052/6051 Охтирка - Тростянець-Смородине відправлення зі ст. Охтирка о 06.09, з.п. 9 км. 06.20 - 06.21, Кириківка 06.31 - 06.51, Козацьке 06.57 - 06.58, Ворскла 07.04 - 07.05, Бакирівка 07.09 - 07.10, Рупине 07.21 - 07.21, прибуття на ст. Тростянець-Смородине о 07.27.

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Охтирка 06.09
9 Км 06.20 1 хв  06.21 11 хв 
Кириківка 06.31 20 хв  06.51 22 хв 
Козацьке 06.57 1 хв  06.58 48 хв 
Ворскла 07.04 1 хв  07.05 55 хв 
Бакирівка 07.09 1 хв  07.10 1 г 
Рупине 07.20 1 хв  07.21 1 г  11 хв 
Смородине 07.27 1 г  18 хв 

У розкладі поїзда 6052 Охтирка — Смородине можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Грудень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031  
Січень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031