У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6052 Охтирка — Смородине Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) Охтирка - Смородине номер 6052 відправляється зі станції Охтирка о 06.09 і прибуває на станцію Смородине о 07.24 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 15 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 6 зупинках. Приблизний час руху становить 0 г 50 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 25 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6052 Охтирка - Смородине пролягає по таким станціям як 9 Км, Кириківка, Козацьке, Ворскла, Бакирівка, Рупине.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Охтирка 06.09
9 Км 06.20 1 хв  06.21 11 хв 
Кириківка 06.31 20 хв  06.51 22 хв 
Козацьке 06.56 1 хв  06.57 47 хв 
Ворскла 07.02 1 хв  07.03 53 хв 
Бакирівка 07.07 1 хв  07.08 58 хв 
Рупине 07.17 1 хв  07.18 1 г  8 хв 
Смородине 07.24 1 г  15 хв 

У розкладі поїзда 6052 Охтирка — Смородине можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Січень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
Лютий 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28