У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6057 Київ — Васильків-2 Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Вечірній приміський поїзд(електричка) Київ - Васильків-2 номер 6057 відправляється зі станції Київ-Пас. о 20.11 і прибуває на станцію Васильків-2 о 21.13 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 2 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 8 зупинках. Приблизний час руху становить 0 г 54 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 8 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6057 Київ - Васильків-2 пролягає по таким станціям як Караваєві Дачі, Київ-Волинський, Вишневе, Тарасівка, Боярка, Глеваха, Васильків-1, Черкес.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Київ-Пас. 20.11
Караваєві Дачі 20.17 1 хв  20.18 6 хв 
Київ-Волинський 20.24 1 хв  20.25 13 хв 
Вишневе 20.31 1 хв  20.32 20 хв 
Тарасівка 20.38 1 хв  20.39 27 хв 
Боярка 20.42 1 хв  20.43 31 хв 
Глеваха 20.50 1 хв  20.51 39 хв 
Васильків-1 20.56 1 хв  20.57 45 хв 
Черкес 21.05 1 хв  21.06 54 хв 
Васильків-2 21.13 1 г  2 хв 

У розкладі поїзда 6057 Київ-Пас. — Васильків-2 можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Липень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Серпень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031