У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6058 Охтирка — Боромля Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) номер 6058 сполученням Охтирка - Боромля відправляється зі станції Охтирка о 18.38 і прибуває на станцію Боромля о 20.45 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 7 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 11 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 21 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 46 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як 9 Км, Кириківка, Козацьке, Ворскла, Бакирівка, Рупине, Смородине, Олексине, Скрягівка, 102 Км, 98 Км.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Охтирка 18.38
9 Км 18.49 1 хв  18.50 11 хв 
Кириківка 18.59 20 хв  19.19 21 хв 
Козацьке 19.23 1 хв  19.24 45 хв 
Ворскла 19.29 1 хв  19.30 51 хв 
Бакирівка 19.34 1 хв  19.35 56 хв 
Рупине 19.43 1 хв  19.44 1 г  5 хв 
Смородине 19.50 17 хв  20.07 1 г  12 хв 
Олексине 20.17 1 хв  20.18 1 г  39 хв 
Скрягівка 20.23 1 хв  20.24 1 г  45 хв 
102 Км 20.29 1 хв  20.30 1 г  51 хв 
98 Км 20.37 1 хв  20.38 1 г  59 хв 
Боромля 20.45 2 г  7 хв 

У розкладі поїзда 6058 Охтирка — Боромля можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Травень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
Червень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930