У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6058 Васильків-2 — Київ Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Вечірній приміський поїзд(електричка) Васильків-2 - Київ номер 6058 відправляється зі станції Васильків-2 о 21.20 і прибуває на станцію Київ-Пас. о 22.17 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 0 г 57 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 8 зупинках. Приблизний час руху становить 0 г 47 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 10 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6058 Васильків-2 - Київ пролягає по таким станціям як Черкес, Васильків-1, Глеваха, Боярка, Тарасівка, Вишневе, Київ-Волинський, Караваєві Дачі.
Приміський поїзд(електричка) курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

В період з 30 серпня по 10 жовтня 2022 року включно, на період дії вікна змінюється розклад руху приміського поїзда: № 6058 Васильків-Центр – Київ-Пасажирський Васильків-Центр 21.20 Здорівка 21.27-21.27,5 Васильків-1 21.34-21.35 Глеваха 21.41-21.41,5 Боярка 21.49-21.50 Тарасівка 21.53-21.54 Вишневе 21.59-22.00 Київ-Волинський 22.06-22.06,5 Караваєві Дачі 22.10,5-22.11 Київ-Пас. (прим.) 22.17.

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Васильків-2 21.20
Черкес 21.26 1 хв  21.27 6 хв 
Васильків-1 21.34 1 хв  21.35 14 хв 
Глеваха 21.40 1 хв  21.41 20 хв 
Боярка 21.49 3 хв  21.52 29 хв 
Тарасівка 21.53 1 хв  21.54 33 хв 
Вишневе 21.59 1 хв  22.00 39 хв 
Київ-Волинський 22.05 1 хв  22.06 45 хв 
Караваєві Дачі 22.10 1 хв  22.11 50 хв 
Київ-Пас. 22.17 57 хв 

У розкладі поїзда 6058 Васильків-2 — Київ-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Вересень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930 
Жовтень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31