У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6061 Драбове-Барятинське — Ім. Тараса Шевченка Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6061 сполученням Драбове-Барятинське - Ім. Тараса Шевченка відправляється зі станції Драбове-Барятинське о 04.07 і прибуває на станцію Ім. Тараса Шевченка о 07.18 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 3 г 11 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 23 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 25 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 46 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Бойківщина, Верхньозгар, Пальміра, Філівка, Чапаївка, Соснівка, Черкаси, 898 Км Роз'їзд, Білозір'я, Піонерська, Центральна.
Приміський поїзд(електричка) курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Драбове-Барятинське 04.07
Драбівський радгосп 04.13 1 хв  04.14 6 хв 
Бойківщина 04.19 1 хв  04.20 12 хв 
Мехедівка 04.25 2 хв  04.27 18 хв 
Верхньозгар 04.33 2 хв  04.35 26 хв 
Привітне 04.40 1 хв  04.41 33 хв 
Пальміра 04.47 2 хв  04.49 40 хв 
Золотоноша-1 05.06 3 хв  05.09 59 хв 
Філівка 05.14 2 хв  05.16 1 г  7 хв 
Залісся 05.22 2 хв  05.24 1 г  15 хв 
Чапаївка 05.26 1 хв  05.27 1 г  19 хв 
Панське 05.36 1 хв  05.37 1 г  29 хв 
Соснівка 05.43 1 хв  05.44 1 г  36 хв 
ЗТА 05.52 2 хв  05.54 1 г  45 хв 
Черкаси 05.59 8 хв  06.07 1 г  52 хв 
Буддеталь 06.13 1 хв  06.14 2 г  6 хв 
898 Км Роз'їзд 06.18 1 хв  06.19 2 г  11 хв 
Степанки 06.28 1 хв  06.29 2 г  21 хв 
Білозір'я 06.34 1 хв  06.35 2 г  27 хв 
Хацьки 06.40 1 хв  06.41 2 г  33 хв 
Піонерська 06.46 1 хв  06.47 2 г  39 хв 
Сміла 06.55 9 хв  07.04 2 г  48 хв 
Центральна 07.08 1 хв  07.09 3 г  1 хв 
Сріблянка 07.11 1 хв  07.12 3 г  4 хв 
Ім. Тараса Шевченка 07.18 3 г  11 хв 

У розкладі поїзда 6061 Драбове-Барятинське — Ім. Тараса Шевченка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Липень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Серпень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031