У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6061 Драбове-Барятинське — Ім. Тараса Шевченка Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6061 сполученням Драбове-Барятинське - Ім. Тараса Шевченка відправляється зі станції Драбове-Барятинське о 04.07 і прибуває на станцію Ім. Тараса Шевченка о 07.18 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 3 г 11 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 23 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 25 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 46 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Бойківщина, Верхньозгар, Пальміра, Філівка, Чапаївка, Соснівка, Черкаси, 898 Км Роз'їзд, Білозір'я, Піонерська, Центральна.
Приміський поїзд(електричка) курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Драбове-Барятинське 04.07
Драбівський радгосп 04.13 1 хв  04.14 6 хв 
Бойківщина 04.19 1 хв  04.20 12 хв 
Мехедівка 04.25 2 хв  04.27 18 хв 
Верхньозгар 04.33 2 хв  04.35 26 хв 
Привітне 04.40 1 хв  04.41 33 хв 
Пальміра 04.47 2 хв  04.49 40 хв 
Золотоноша-1 05.06 3 хв  05.09 59 хв 
Філівка 05.14 2 хв  05.16 1 г  7 хв 
Залісся 05.22 2 хв  05.24 1 г  15 хв 
Чапаївка 05.26 1 хв  05.27 1 г  19 хв 
Панське 05.36 1 хв  05.37 1 г  29 хв 
Соснівка 05.43 1 хв  05.44 1 г  36 хв 
ЗТА 05.52 2 хв  05.54 1 г  45 хв 
Черкаси 05.59 8 хв  06.07 1 г  52 хв 
Буддеталь 06.13 1 хв  06.14 2 г  6 хв 
898 Км Роз'їзд 06.18 1 хв  06.19 2 г  11 хв 
Степанки 06.28 1 хв  06.29 2 г  21 хв 
Білозір'я 06.34 1 хв  06.35 2 г  27 хв 
Хацьки 06.40 1 хв  06.41 2 г  33 хв 
Піонерська 06.46 1 хв  06.47 2 г  39 хв 
Сміла 06.55 9 хв  07.04 2 г  48 хв 
Центральна 07.08 1 хв  07.09 3 г  1 хв 
Сріблянка 07.11 1 хв  07.12 3 г  4 хв 
Ім. Тараса Шевченка 07.18 3 г  11 хв 

У розкладі поїзда 6061 Драбове-Барятинське — Ім. Тараса Шевченка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Січень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Лютий 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728