У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6061 Гребінка — Ім. Тараса Шевченка Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Нічний приміський поїзд(електричка) номер 6061 сполученням Гребінка - Ім. Тараса Шевченка відправляється зі станції Гребінка о 03.35 і прибуває на станцію Ім. Тараса Шевченка о 07.18 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 3 г 43 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 27 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 52 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 51 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як 810 Км, Драбове-Барятинське, Бойківщина, Верхньозгар, Пальміра, Філівка, Чапаївка, Соснівка, Черкаси, 898 Км Роз'їзд, Білозір'я, Піонерська, Центральна.
Приміський поїзд(електричка) курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Гребінка 03.35
Оржиця 03.42 1 хв  03.43 7 хв 
810 Км 03.49 1 хв  03.50 14 хв 
Писарщина 03.56 1 хв  03.57 21 хв 
Драбове-Барятинське 04.05 2 хв  04.07 30 хв 
Драбівський радгосп 04.13 1 хв  04.14 38 хв 
Бойківщина 04.19 1 хв  04.20 44 хв 
Мехедівка 04.25 2 хв  04.27 50 хв 
Верхньозгар 04.33 2 хв  04.35 58 хв 
Привітне 04.40 1 хв  04.41 1 г  5 хв 
Пальміра 04.47 2 хв  04.49 1 г  12 хв 
Золотоноша-1 05.06 3 хв  05.09 1 г  31 хв 
Філівка 05.14 2 хв  05.16 1 г  39 хв 
Залісся 05.22 2 хв  05.24 1 г  47 хв 
Чапаївка 05.26 1 хв  05.27 1 г  51 хв 
Панське 05.36 1 хв  05.37 2 г  1 хв 
Соснівка 05.43 1 хв  05.44 2 г  8 хв 
ЗТА 05.52 2 хв  05.54 2 г  17 хв 
Черкаси 05.59 8 хв  06.07 2 г  24 хв 
Буддеталь 06.13 1 хв  06.14 2 г  38 хв 
898 Км Роз'їзд 06.18 1 хв  06.19 2 г  43 хв 
Степанки 06.28 1 хв  06.29 2 г  53 хв 
Білозір'я 06.34 1 хв  06.35 2 г  59 хв 
Хацьки 06.40 1 хв  06.41 3 г  5 хв 
Піонерська 06.46 1 хв  06.47 3 г  11 хв 
Сміла 06.55 9 хв  07.04 3 г  20 хв 
Центральна 07.08 1 хв  07.09 3 г  33 хв 
Сріблянка 07.11 1 хв  07.12 3 г  36 хв 
Ім. Тараса Шевченка 07.18 3 г  43 хв 

У розкладі поїзда 6061 Гребінка — Ім. Тараса Шевченка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Травень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
Червень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930