У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6063 Черкаси — Ім. Тараса Шевченка Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) Черкаси - Ім. Тараса Шевченка номер 6063 відправляється зі станції Черкаси о 14.22 і прибуває на станцію Ім. Тараса Шевченка о 15.24 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 2 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 9 зупинках. Приблизний час руху становить 0 г 53 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 9 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6063 Черкаси - Ім. Тараса Шевченка пролягає по таким станціям як Буддеталь, 898 Км Роз'їзд, Степанки, Білозір'я, Хацьки, Піонерська, Сміла, Центральна, Сріблянка.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Черкаси 14.22
Буддеталь 14.28 1 хв  14.29 6 хв 
898 Км Роз'їзд 14.36 1 хв  14.37 14 хв 
Степанки 14.46 1 хв  14.47 24 хв 
Білозір'я 14.52 1 хв  14.53 30 хв 
Хацьки 14.59 1 хв  15.00 37 хв 
Піонерська 15.04 1 хв  15.05 42 хв 
Сміла 15.11 1 хв  15.12 49 хв 
Центральна 15.15 1 хв  15.16 53 хв 
Сріблянка 15.18 1 хв  15.19 56 хв 
Ім. Тараса Шевченка 15.24 1 г  2 хв 

У розкладі поїзда 6063 Черкаси — Ім. Тараса Шевченка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Січень 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Лютий 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728    
Березень 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031