У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6063 Черкаси — Ім. Тараса Шевченка Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) Черкаси - Ім. Тараса Шевченка номер 6063 відправляється зі станції Черкаси о 14.22 і прибуває на станцію Ім. Тараса Шевченка о 15.23 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 1 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 9 зупинках. Приблизний час руху становить 0 г 52 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 9 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6063 Черкаси - Ім. Тараса Шевченка пролягає по таким станціям як Буддеталь, 898 Км Роз'їзд, Степанки, Білозір'я, Хацьки, Піонерська, Сміла, Центральна, Сріблянка.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Черкаси 14.22
Буддеталь 14.28 1 хв  14.29 6 хв 
898 Км Роз'їзд 14.36 1 хв  14.37 14 хв 
Степанки 14.46 1 хв  14.47 24 хв 
Білозір'я 14.52 1 хв  14.53 30 хв 
Хацьки 14.59 1 хв  15.00 37 хв 
Піонерська 15.04 1 хв  15.05 42 хв 
Сміла 15.11 1 хв  15.12 49 хв 
Центральна 15.15 1 хв  15.16 53 хв 
Сріблянка 15.17 1 хв  15.18 55 хв 
Ім. Тараса Шевченка 15.23 1 г  1 хв 

У розкладі поїзда 6063 Черкаси — Ім. Тараса Шевченка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Серпень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031   
Вересень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930