У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6063 Гребінка — Ім. Тараса Шевченка Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6063 сполученням Гребінка - Ім. Тараса Шевченка відправляється зі станції Гребінка о 11.56 і прибуває на станцію Ім. Тараса Шевченка о 15.30 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 3 г 34 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 28 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 49 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 45 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Писарщина, Бойківщина, Привітне, Золотоноша-1, Чапаївка, ЗТА, 898 Км Роз'їзд, Хацьки, Центральна.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Гребінка 11.56
Оржиця 12.03 2 хв  12.05 7 хв 
810 Км 12.11 1 хв  12.12 15 хв 
Писарщина 12.18 2 хв  12.20 22 хв 
Драбове-Барятинське 12.29 2 хв  12.31 33 хв 
Драбівський радгосп 12.35 1 хв  12.36 39 хв 
Бойківщина 12.41 1 хв  12.42 45 хв 
Мехедівка 12.49 1 хв  12.50 53 хв 
Верхньозгар 12.54 1 хв  12.55 58 хв 
Привітне 13.02 1 хв  13.03 1 г  6 хв 
Пальміра 13.08 2 хв  13.10 1 г  12 хв 
Богуславець 13.16 1 хв  13.17 1 г  20 хв 
Золотоноша-1 13.27 2 хв  13.29 1 г  31 хв 
Філівка 13.34 2 хв  13.36 1 г  38 хв 
Залісся 13.42 1 хв  13.43 1 г  46 хв 
Чапаївка 13.46 1 хв  13.47 1 г  50 хв 
Панське 13.56 1 хв  13.57 2 г 
Соснівка 14.02 1 хв  14.03 2 г  6 хв 
ЗТА 14.12 2 хв  14.14 2 г  16 хв 
Черкаси 14.18 7 хв  14.25 2 г  22 хв 
Буддеталь 14.29 1 хв  14.30 2 г  33 хв 
898 Км Роз'їзд 14.36 1 хв  14.37 2 г  40 хв 
Степанки 14.46 1 хв  14.47 2 г  50 хв 
Білозір'я 14.51 1 хв  14.52 2 г  55 хв 
Хацьки 14.57 1 хв  14.58 3 г  1 хв 
Піонерська 15.04 1 хв  15.05 3 г  8 хв 
Сміла 15.12 5 хв  15.17 3 г  16 хв 
Центральна 15.21 1 хв  15.22 3 г  25 хв 
Сріблянка 15.24 1 хв  15.25 3 г  28 хв 
Ім. Тараса Шевченка 15.30 3 г  34 хв 

У розкладі поїзда 6063 Гребінка — Ім. Тараса Шевченка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Липень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Серпень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031