У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6064 Ім. Тараса Шевченка — Черкаси Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) Ім. Тараса Шевченка - Черкаси номер 6064 відправляється зі станції Ім. Тараса Шевченка о 06.05 і прибуває на станцію Черкаси о 07.06 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 1 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 9 зупинках. Приблизний час руху становить 0 г 52 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 9 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6064 Ім. Тараса Шевченка - Черкаси пролягає по таким станціям як Сріблянка, Центральна, Сміла, Піонерська, Хацьки, Білозір'я, Степанки, 898 Км Роз'їзд, Буддеталь.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Ім. Тараса Шевченка 06.05
Сріблянка 06.10 1 хв  06.11 5 хв 
Центральна 06.14 1 хв  06.15 9 хв 
Сміла 06.19 1 хв  06.20 14 хв 
Піонерська 06.25 1 хв  06.26 20 хв 
Хацьки 06.30 1 хв  06.31 25 хв 
Білозір'я 06.35 1 хв  06.36 30 хв 
Степанки 06.41 1 хв  06.42 36 хв 
898 Км Роз'їзд 06.50 1 хв  06.51 45 хв 
Буддеталь 07.00 1 хв  07.01 55 хв 
Черкаси 07.06 1 г  1 хв 

У розкладі поїзда 6064 Ім. Тараса Шевченка — Черкаси можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Жовтень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
Листопад 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930