У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6064 Ім. Тараса Шевченка — Гребінка Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6064 сполученням Ім. Тараса Шевченка - Гребінка відправляється зі станції Ім. Тараса Шевченка о 06.14 і прибуває на станцію Гребінка о 10.03 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 3 г 49 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 28 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 51 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 58 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Сміла, Білозір'я, Буддеталь, Соснівка, Залісся, Богуславець, Верхньозгар, Драбівський радгосп, 810 Км.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Ім. Тараса Шевченка 06.14
Сріблянка 06.19 1 хв  06.20 5 хв 
Центральна 06.23 1 хв  06.24 9 хв 
Сміла 06.27 1 хв  06.28 13 хв 
Піонерська 06.35 1 хв  06.36 21 хв 
Хацьки 06.41 1 хв  06.42 27 хв 
Білозір'я 06.46 6 хв  06.52 32 хв 
Степанки 06.58 1 хв  06.59 44 хв 
898 Км Роз'їзд 07.06 1 хв  07.07 52 хв 
Буддеталь 07.13 1 хв  07.14 59 хв 
Черкаси 07.19 10 хв  07.29 1 г  5 хв 
ЗТА 07.32 2 хв  07.34 1 г  18 хв 
Соснівка 07.40 1 хв  07.41 1 г  26 хв 
Панське 07.49 9 хв  07.58 1 г  35 хв 
Чапаївка 08.07 2 хв  08.09 1 г  53 хв 
Залісся 08.11 2 хв  08.13 1 г  57 хв 
Філівка 08.19 2 хв  08.21 2 г  5 хв 
Золотоноша-1 08.27 2 хв  08.29 2 г  13 хв 
Богуславець 08.39 1 хв  08.40 2 г  25 хв 
Пальміра 08.48 2 хв  08.50 2 г  34 хв 
Привітне 08.54 1 хв  08.55 2 г  40 хв 
Верхньозгар 09.02 1 хв  09.03 2 г  48 хв 
Мехедівка 09.08 1 хв  09.09 2 г  54 хв 
Бойківщина 09.15 1 хв  09.16 3 г  1 хв 
Драбівський радгосп 09.21 1 хв  09.22 3 г  7 хв 
Драбове-Барятинське 09.27 2 хв  09.29 3 г  13 хв 
Писарщина 09.39 1 хв  09.40 3 г  25 хв 
810 Км 09.46 1 хв  09.47 3 г  32 хв 
Оржиця 09.54 2 хв  09.56 3 г  40 хв 
Гребінка 10.03 3 г  49 хв 

У розкладі поїзда 6064 Ім. Тараса Шевченка — Гребінка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Червень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930   
Липень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031