У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6065 Черкаси — Ім. Тараса Шевченка Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) Черкаси - Ім. Тараса Шевченка номер 6065 відправляється зі станції Черкаси о 09.50 і прибуває на станцію Ім. Тараса Шевченка о 11.00 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 10 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 9 зупинках. Приблизний час руху становить 0 г 59 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 11 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6065 Черкаси - Ім. Тараса Шевченка пролягає по таким станціям як Буддеталь, 898 Км Роз'їзд, Степанки, Білозір'я, Хацьки, Піонерська, Сміла, Центральна, Сріблянка.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Черкаси 09.50
Буддеталь 09.56 1 хв  09.57 6 хв 
898 Км Роз'їзд 10.05 1 хв  10.06 15 хв 
Степанки 10.15 1 хв  10.16 25 хв 
Білозір'я 10.22 2 хв  10.24 32 хв 
Хацьки 10.30 1 хв  10.31 40 хв 
Піонерська 10.36 1 хв  10.37 46 хв 
Сміла 10.45 2 хв  10.47 55 хв 
Центральна 10.51 1 хв  10.52 1 г  1 хв 
Сріблянка 10.54 1 хв  10.55 1 г  4 хв 
Ім. Тараса Шевченка 11.00 1 г  10 хв 

У розкладі поїзда 6065 Черкаси — Ім. Тараса Шевченка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Грудень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Січень 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031