У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6065 Черкаси — Ім. Тараса Шевченка Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) Черкаси - Ім. Тараса Шевченка номер 6065 відправляється зі станції Черкаси о 09.38 і прибуває на станцію Ім. Тараса Шевченка о 10.43 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 5 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 9 зупинках. Приблизний час руху становить 0 г 56 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 9 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6065 Черкаси - Ім. Тараса Шевченка пролягає по таким станціям як Буддеталь, 898 Км Роз'їзд, Степанки, Білозір'я, Хацьки, Піонерська, Сміла, Центральна, Сріблянка.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Черкаси 09.38
Буддеталь 09.44 1 хв  09.45 6 хв 
898 Км Роз'їзд 09.53 1 хв  09.54 15 хв 
Степанки 10.03 1 хв  10.04 25 хв 
Білозір'я 10.10 1 хв  10.11 32 хв 
Хацьки 10.17 1 хв  10.18 39 хв 
Піонерська 10.22 1 хв  10.23 44 хв 
Сміла 10.30 1 хв  10.31 52 хв 
Центральна 10.35 1 хв  10.36 57 хв 
Сріблянка 10.37 1 хв  10.38 59 хв 
Ім. Тараса Шевченка 10.43 1 г  5 хв 

У розкладі поїзда 6065 Черкаси — Ім. Тараса Шевченка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Липень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Серпень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031