У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6066 Ім. Тараса Шевченка — Черкаси Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6066 сполученням Ім. Тараса Шевченка - Черкаси відправляється зі станції Ім. Тараса Шевченка о 08.44 і прибуває на станцію Черкаси о 09.50 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 6 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 9 зупинках. Приблизний час руху становить 0 г 51 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 15 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Сріблянка, Центральна, Сміла, Піонерська, Хацьки, Білозір'я, Степанки, 898 Км Роз'їзд, Буддеталь.
Приміський поїзд(електричка) курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Ім. Тараса Шевченка 08.44
Сріблянка 08.49 1 хв  08.50 5 хв 
Центральна 08.52 1 хв  08.53 8 хв 
Сміла 08.56 6 хв  09.02 12 хв 
Піонерська 09.09 1 хв  09.10 25 хв 
Хацьки 09.15 1 хв  09.16 31 хв 
Білозір'я 09.21 2 хв  09.23 37 хв 
Степанки 09.29 1 хв  09.30 45 хв 
898 Км Роз'їзд 09.36 1 хв  09.37 52 хв 
Буддеталь 09.44 1 хв  09.45 1 г 
Черкаси 09.50 1 г  6 хв 

У розкладі поїзда 6066 Ім. Тараса Шевченка — Черкаси можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Листопад 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30
Грудень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031