У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6066 Пушкарне — Суми Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) Пушкарне - Суми номер 6066 відправляється зі станції Пушкарне о 13.55 і прибуває на станцію Суми о 15.50 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 55 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 14 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 38 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 17 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6066 Пушкарне - Суми пролягає по таким станціям як П'ятипілля, Олександрівка, 33 Км, Краснопілля, Корчаківка, Глибне, 14 Км, Золотницький, Залізняк, Бездрик, Баси, Олдиш, Суми-Товарна, 59 Км.
Приміський поїзд(електричка) курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Пушкарне 13.55
П'ятипілля 14.02 1 хв  14.03 7 хв 
Олександрівка 14.11 1 хв  14.12 16 хв 
33 Км 14.18 1 хв  14.19 23 хв 
Краснопілля 14.25 2 хв  14.27 30 хв 
Корчаківка 14.39 2 хв  14.41 44 хв 
Глибне 14.50 1 хв  14.51 55 хв 
14 Км 14.52 1 хв  14.53 57 хв 
Золотницький 14.59 2 хв  15.01 1 г  4 хв 
Залізняк 15.06 1 хв  15.07 1 г  11 хв 
Бездрик 15.13 1 хв  15.14 1 г  18 хв 
Баси 15.23 1 хв  15.24 1 г  28 хв 
Олдиш 15.30 1 хв  15.31 1 г  35 хв 
Суми-Товарна 15.36 1 хв  15.37 1 г  41 хв 
59 Км 15.41 1 хв  15.42 1 г  46 хв 
Суми 15.50 1 г  55 хв 

У розкладі поїзда 6066 Пушкарне — Суми можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Січень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
Лютий 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28