У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6066 Суми — Пушкарне Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6066 сполученням Суми - Пушкарне відправляється зі станції Суми о 07.57 і прибуває на станцію Пушкарне о 09.58 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 1 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 14 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 42 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 19 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як 59 Км, Суми-Товарна, Олдиш, Баси, Бездрик, Залізняк, Золотницький, 14 Км, Глибне, Корчаківка, Краснопілля, 33 Км, Олександрівка, П'ятипілля.
Приміський поїзд(електричка) курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Суми 07.57
59 Км 08.04 2 хв  08.06 7 хв 
Суми-Товарна 08.10 2 хв  08.12 13 хв 
Олдиш 08.16 1 хв  08.17 19 хв 
Баси 08.21 1 хв  08.22 24 хв 
Бездрик 08.30 1 хв  08.31 33 хв 
Залізняк 08.36 1 хв  08.37 39 хв 
Золотницький 08.43 2 хв  08.45 46 хв 
14 Км 08.50 1 хв  08.51 53 хв 
Глибне 08.54 1 хв  08.55 57 хв 
Корчаківка 09.03 2 хв  09.05 1 г  6 хв 
Краснопілля 09.17 2 хв  09.19 1 г  20 хв 
33 Км 09.26 1 хв  09.27 1 г  29 хв 
Олександрівка 09.34 1 хв  09.35 1 г  37 хв 
П'ятипілля 09.47 1 хв  09.48 1 г  50 хв 
Пушкарне 09.58 2 г  1 хв 

У розкладі поїзда 6066 Суми — Пушкарне можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Вересень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930  
Жовтень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031