У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6066 Ворожба — Краснопілля Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) Ворожба - Краснопілля номер 6066 відправляється зі станції Ворожба-Пас. о 05.00 і прибуває на станцію Краснопілля о 07.47 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 47 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 19 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 25 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 22 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6066 Ворожба - Краснопілля пролягає по таким станціям як Вири, Амбари, Головашівка, 52 Км, 59 Км, Олдиш, Бездрик, Золотницький, Глибне.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Ворожба-Пас. 05.00
Білопілля 05.09 1 хв  05.10 9 хв 
Вири 05.29 1 хв  05.30 29 хв 
24 Км 05.37 1 хв  05.38 37 хв 
Амбари 05.45 1 хв  05.46 45 хв 
Лікарське 05.52 1 хв  05.53 52 хв 
Головашівка 06.00 1 хв  06.01 1 г 
40 Км 06.08 1 хв  06.09 1 г  8 хв 
52 Км 06.21 1 хв  06.22 1 г  21 хв 
Суми 06.27 3 хв  06.30 1 г  27 хв 
59 Км 06.36 1 хв  06.37 1 г  36 хв 
Суми-Товарна 06.41 1 хв  06.42 1 г  41 хв 
Олдиш 06.47 1 хв  06.48 1 г  47 хв 
Баси 06.53 1 хв  06.54 1 г  53 хв 
Бездрик 07.01 1 хв  07.02 2 г  1 хв 
Залізняк 07.08 1 хв  07.09 2 г  8 хв 
Золотницький 07.14 1 хв  07.15 2 г  14 хв 
14 Км 07.20 1 хв  07.21 2 г  20 хв 
Глибне 07.24 1 хв  07.25 2 г  24 хв 
Корчаківка 07.33 2 хв  07.35 2 г  33 хв 
Краснопілля 07.47 2 г  47 хв 

У розкладі поїзда 6066 Ворожба-Пас. — Краснопілля можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Липень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Серпень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031