У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6069 Гребінка — Ім. Тараса Шевченка Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Вечірній приміський поїзд(електричка) номер 6069 сполученням Гребінка - Ім. Тараса Шевченка відправляється зі станції Гребінка о 20.30 і прибуває на станцію Ім. Тараса Шевченка о 23.49 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 3 г 19 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 24 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 46 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 33 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як 810 Км, Драбове-Барятинське, Бойківщина, Верхньозгар, Пальміра, Філівка, Чапаївка, Соснівка, Черкаси, Степанки, Хацьки, Центральна.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Гребінка 20.30
Оржиця 20.36 1 хв  20.37 6 хв 
810 Км 20.45 1 хв  20.46 15 хв 
Писарщина 20.51 1 хв  20.52 21 хв 
Драбове-Барятинське 21.00 1 хв  21.01 30 хв 
Драбівський радгосп 21.07 1 хв  21.08 37 хв 
Бойківщина 21.13 1 хв  21.14 43 хв 
Мехедівка 21.20 1 хв  21.21 50 хв 
Верхньозгар 21.26 1 хв  21.27 56 хв 
Привітне 21.33 1 хв  21.34 1 г  3 хв 
Пальміра 21.38 1 хв  21.39 1 г  8 хв 
Золотоноша-1 21.56 2 хв  21.58 1 г  26 хв 
Філівка 22.04 1 хв  22.05 1 г  34 хв 
Залісся 22.10 1 хв  22.11 1 г  40 хв 
Чапаївка 22.13 1 хв  22.14 1 г  43 хв 
Панське 22.24 1 хв  22.25 1 г  54 хв 
Соснівка 22.33 1 хв  22.34 2 г  3 хв 
ЗТА 22.41 1 хв  22.42 2 г  11 хв 
Черкаси 22.46 5 хв  22.51 2 г  16 хв 
Буддеталь 22.55 1 хв  22.56 2 г  25 хв 
Степанки 23.09 1 хв  23.10 2 г  39 хв 
Білозір'я 23.14 5 хв  23.19 2 г  44 хв 
Хацьки 23.24 1 хв  23.25 2 г  54 хв 
Сміла 23.37 1 хв  23.38 3 г  7 хв 
Центральна 23.42 1 хв  23.43 3 г  12 хв 
Ім. Тараса Шевченка 23.49 3 г  19 хв 

У розкладі поїзда 6069 Гребінка — Ім. Тараса Шевченка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Серпень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Вересень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930