У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6069 Гребінка — Ім. Тараса Шевченка Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Вечірній приміський поїзд(електричка) Гребінка - Ім. Тараса Шевченка номер 6069 відправляється зі станції Гребінка о 20.42 і прибуває на станцію Ім. Тараса Шевченка о 23.59 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 3 г 17 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 24 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 49 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 28 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6069 Гребінка - Ім. Тараса Шевченка пролягає по таким станціям як 810 Км, Драбове-Барятинське, Бойківщина, Верхньозгар, Пальміра, Філівка, Чапаївка, Соснівка, Черкаси, Степанки, Хацьки, Центральна.
Приміський поїзд(електричка) курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Гребінка 20.42
Оржиця 20.49 1 хв  20.50 7 хв 
810 Км 20.58 1 хв  20.59 16 хв 
Писарщина 21.05 1 хв  21.06 23 хв 
Драбове-Барятинське 21.16 1 хв  21.17 34 хв 
Драбівський радгосп 21.22 1 хв  21.23 40 хв 
Бойківщина 21.26 1 хв  21.27 44 хв 
Мехедівка 21.33 1 хв  21.34 51 хв 
Верхньозгар 21.39 1 хв  21.40 57 хв 
Привітне 21.45 1 хв  21.46 1 г  3 хв 
Пальміра 21.53 1 хв  21.54 1 г  11 хв 
Золотоноша-1 22.09 1 хв  22.10 1 г  27 хв 
Філівка 22.16 1 хв  22.17 1 г  34 хв 
Залісся 22.21 1 хв  22.22 1 г  39 хв 
Чапаївка 22.24 1 хв  22.25 1 г  42 хв 
Панське 22.35 1 хв  22.36 1 г  53 хв 
Соснівка 22.44 1 хв  22.45 2 г  2 хв 
ЗТА 22.51 1 хв  22.52 2 г  9 хв 
Черкаси 22.59 5 хв  23.04 2 г  17 хв 
Буддеталь 23.10 1 хв  23.11 2 г  28 хв 
Степанки 23.20 1 хв  23.21 2 г  38 хв 
Білозір'я 23.27 1 хв  23.28 2 г  45 хв 
Хацьки 23.34 1 хв  23.35 2 г  52 хв 
Сміла 23.46 1 хв  23.47 3 г  4 хв 
Центральна 23.51 1 хв  23.52 3 г  9 хв 
Ім. Тараса Шевченка 23.59 3 г  17 хв 

У розкладі поїзда 6069 Гребінка — Ім. Тараса Шевченка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Травень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Червень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930