У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6070 Ім. Тараса Шевченка — Черкаси Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) Ім. Тараса Шевченка - Черкаси номер 6070 відправляється зі станції Ім. Тараса Шевченка о 16.10 і прибуває на станцію Черкаси о 17.11 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 1 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 8 зупинках. Приблизний час руху становить 0 г 53 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 8 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6070 Ім. Тараса Шевченка - Черкаси пролягає по таким станціям як Центральна, Сміла, Піонерська, Хацьки, Білозір'я, Степанки, 898 Км Роз'їзд, Буддеталь.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Ім. Тараса Шевченка 16.10
Центральна 16.18 1 хв  16.19 8 хв 
Сміла 16.22 1 хв  16.23 12 хв 
Піонерська 16.29 1 хв  16.30 19 хв 
Хацьки 16.34 1 хв  16.35 24 хв 
Білозір'я 16.39 1 хв  16.40 29 хв 
Степанки 16.45 1 хв  16.46 35 хв 
898 Км Роз'їзд 16.54 1 хв  16.55 44 хв 
Буддеталь 17.04 1 хв  17.05 54 хв 
Черкаси 17.11 1 г  1 хв 

У розкладі поїзда 6070 Ім. Тараса Шевченка — Черкаси можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Січень 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Лютий 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728    
Березень 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031