У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6070 Ім. Тараса Шевченка — Черкаси Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) Ім. Тараса Шевченка - Черкаси номер 6070 відправляється зі станції Ім. Тараса Шевченка о 16.50 і прибуває на станцію Черкаси о 17.53 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 3 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 8 зупинках. Приблизний час руху становить 0 г 55 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 8 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6070 Ім. Тараса Шевченка - Черкаси пролягає по таким станціям як Центральна, Сміла, Піонерська, Хацьки, Білозір'я, Степанки, 898 Км Роз'їзд, Буддеталь.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Ім. Тараса Шевченка 16.50
Центральна 16.57 1 хв  16.58 7 хв 
Сміла 17.01 1 хв  17.02 11 хв 
Піонерська 17.08 1 хв  17.09 18 хв 
Хацьки 17.14 1 хв  17.15 24 хв 
Білозір'я 17.19 1 хв  17.20 29 хв 
Степанки 17.26 1 хв  17.27 36 хв 
898 Км Роз'їзд 17.35 1 хв  17.36 45 хв 
Буддеталь 17.46 1 хв  17.47 56 хв 
Черкаси 17.53 1 г  3 хв 

У розкладі поїзда 6070 Ім. Тараса Шевченка — Черкаси можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Серпень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031   
Вересень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930