У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6070 Ім. Тараса Шевченка — Гребінка Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) номер 6070 сполученням Ім. Тараса Шевченка - Гребінка відправляється зі станції Ім. Тараса Шевченка о 16.08 і прибуває на станцію Гребінка о 19.35 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 3 г 27 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 27 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 52 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 35 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Сміла, Хацьки, Степанки, Буддеталь, ЗТА, Панське, Залісся, Золотоноша-1, Пальміра, Верхньозгар, Бойківщина, Драбове-Барятинське, 810 Км.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Ім. Тараса Шевченка 16.08
Центральна 16.14 1 хв  16.15 6 хв 
Сміла 16.17 1 хв  16.18 9 хв 
Піонерська 16.25 1 хв  16.26 17 хв 
Хацьки 16.31 1 хв  16.32 23 хв 
Білозір'я 16.37 1 хв  16.38 29 хв 
Степанки 16.44 1 хв  16.45 36 хв 
898 Км Роз'їзд 16.51 1 хв  16.52 43 хв 
Буддеталь 16.59 1 хв  17.00 51 хв 
Черкаси 17.04 5 хв  17.09 56 хв 
ЗТА 17.13 2 хв  17.15 1 г  5 хв 
Соснівка 17.21 1 хв  17.22 1 г  13 хв 
Панське 17.30 2 хв  17.32 1 г  22 хв 
Чапаївка 17.41 1 хв  17.42 1 г  33 хв 
Залісся 17.45 1 хв  17.46 1 г  37 хв 
Філівка 17.52 1 хв  17.53 1 г  44 хв 
Золотоноша-1 18.00 2 хв  18.02 1 г  52 хв 
Богуславець 18.13 1 хв  18.14 2 г  5 хв 
Пальміра 18.22 2 хв  18.24 2 г  14 хв 
Привітне 18.29 1 хв  18.30 2 г  21 хв 
Верхньозгар 18.37 1 хв  18.38 2 г  29 хв 
Мехедівка 18.43 1 хв  18.44 2 г  35 хв 
Бойківщина 18.50 1 хв  18.51 2 г  42 хв 
Драбівський радгосп 18.55 1 хв  18.56 2 г  47 хв 
Драбове-Барятинське 19.01 1 хв  19.02 2 г  53 хв 
Писарщина 19.11 1 хв  19.12 3 г  3 хв 
810 Км 19.18 1 хв  19.19 3 г  10 хв 
Оржиця 19.27 1 хв  19.28 3 г  19 хв 
Гребінка 19.35 3 г  27 хв 

У розкладі поїзда 6070 Ім. Тараса Шевченка — Гребінка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Травень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
Червень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930