У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6070 Ім. Тараса Шевченка — Гребінка Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) номер 6070 сполученням Ім. Тараса Шевченка - Гребінка відправляється зі станції Ім. Тараса Шевченка о 16.08 і прибуває на станцію Гребінка о 19.44 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 3 г 36 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 26 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 50 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 46 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Сміла, Хацьки, Степанки, Черкаси, Соснівка, Чапаївка, Філівка, Богуславець, Привітне, Мехедівка, Драбівський радгосп, Писарщина, Оржиця.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Ім. Тараса Шевченка 16.08
Центральна 16.14 1 хв  16.15 6 хв 
Сміла 16.18 1 хв  16.19 10 хв 
Піонерська 16.26 1 хв  16.27 18 хв 
Хацьки 16.32 1 хв  16.33 24 хв 
Білозір'я 16.38 1 хв  16.39 30 хв 
Степанки 16.45 1 хв  16.46 37 хв 
Буддеталь 16.56 1 хв  16.57 48 хв 
Черкаси 17.01 7 хв  17.08 53 хв 
ЗТА 17.12 3 хв  17.15 1 г  4 хв 
Соснівка 17.21 1 хв  17.22 1 г  13 хв 
Панське 17.30 2 хв  17.32 1 г  22 хв 
Чапаївка 17.41 10 хв  17.51 1 г  33 хв 
Залісся 17.54 1 хв  17.55 1 г  46 хв 
Філівка 18.01 1 хв  18.02 1 г  53 хв 
Золотоноша-1 18.09 2 хв  18.11 2 г  1 хв 
Богуславець 18.22 1 хв  18.23 2 г  14 хв 
Пальміра 18.31 2 хв  18.33 2 г  23 хв 
Привітне 18.38 1 хв  18.39 2 г  30 хв 
Верхньозгар 18.46 1 хв  18.47 2 г  38 хв 
Мехедівка 18.52 1 хв  18.53 2 г  44 хв 
Бойківщина 18.59 1 хв  19.00 2 г  51 хв 
Драбівський радгосп 19.04 1 хв  19.05 2 г  56 хв 
Драбове-Барятинське 19.10 1 хв  19.11 3 г  2 хв 
Писарщина 19.20 1 хв  19.21 3 г  12 хв 
810 Км 19.27 1 хв  19.28 3 г  19 хв 
Оржиця 19.36 1 хв  19.37 3 г  28 хв 
Гребінка 19.44 3 г  36 хв 

У розкладі поїзда 6070 Ім. Тараса Шевченка — Гребінка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Січень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Лютий 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728