У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6070 Ім. Тараса Шевченка — Гребінка Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) номер 6070 сполученням Ім. Тараса Шевченка - Гребінка відправляється зі станції Ім. Тараса Шевченка о 16.08 і прибуває на станцію Гребінка о 19.35 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 3 г 27 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 27 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 52 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 35 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Сміла, Хацьки, Степанки, Буддеталь, ЗТА, Панське, Залісся, Золотоноша-1, Пальміра, Верхньозгар, Бойківщина, Драбове-Барятинське, 810 Км.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Ім. Тараса Шевченка 16.08
Центральна 16.14 1 хв  16.15 6 хв 
Сміла 16.17 1 хв  16.18 9 хв 
Піонерська 16.25 1 хв  16.26 17 хв 
Хацьки 16.31 1 хв  16.32 23 хв 
Білозір'я 16.37 1 хв  16.38 29 хв 
Степанки 16.44 1 хв  16.45 36 хв 
898 Км Роз'їзд 16.51 1 хв  16.52 43 хв 
Буддеталь 16.59 1 хв  17.00 51 хв 
Черкаси 17.04 5 хв  17.09 56 хв 
ЗТА 17.13 2 хв  17.15 1 г  5 хв 
Соснівка 17.21 1 хв  17.22 1 г  13 хв 
Панське 17.30 2 хв  17.32 1 г  22 хв 
Чапаївка 17.41 1 хв  17.42 1 г  33 хв 
Залісся 17.45 1 хв  17.46 1 г  37 хв 
Філівка 17.52 1 хв  17.53 1 г  44 хв 
Золотоноша-1 18.00 2 хв  18.02 1 г  52 хв 
Богуславець 18.13 1 хв  18.14 2 г  5 хв 
Пальміра 18.22 2 хв  18.24 2 г  14 хв 
Привітне 18.29 1 хв  18.30 2 г  21 хв 
Верхньозгар 18.37 1 хв  18.38 2 г  29 хв 
Мехедівка 18.43 1 хв  18.44 2 г  35 хв 
Бойківщина 18.50 1 хв  18.51 2 г  42 хв 
Драбівський радгосп 18.55 1 хв  18.56 2 г  47 хв 
Драбове-Барятинське 19.01 1 хв  19.02 2 г  53 хв 
Писарщина 19.11 1 хв  19.12 3 г  3 хв 
810 Км 19.18 1 хв  19.19 3 г  10 хв 
Оржиця 19.27 1 хв  19.28 3 г  19 хв 
Гребінка 19.35 3 г  27 хв 

У розкладі поїзда 6070 Ім. Тараса Шевченка — Гребінка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Липень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Серпень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031