У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6070 Ім. Тараса Шевченка — Гребінка Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) Ім. Тараса Шевченка - Гребінка номер 6070 відправляється зі станції Ім. Тараса Шевченка о 16.01 і прибуває на станцію Гребінка о 19.46 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 3 г 45 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 27 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 58 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 47 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6070 Ім. Тараса Шевченка - Гребінка пролягає по таким станціям як Сміла, Хацьки, Степанки, Буддеталь, ЗТА, Панське, Залісся, Золотоноша-1, Пальміра, Верхньозгар, Бойківщина, Драбове-Барятинське, 810 Км.
Приміський поїзд(електричка) курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Ім. Тараса Шевченка 16.01
Центральна 16.08 1 хв  16.09 7 хв 
Сміла 16.12 1 хв  16.13 11 хв 
Піонерська 16.19 1 хв  16.20 18 хв 
Хацьки 16.25 1 хв  16.26 24 хв 
Білозір'я 16.30 1 хв  16.31 29 хв 
Степанки 16.37 1 хв  16.38 36 хв 
898 Км Роз'їзд 16.46 1 хв  16.47 45 хв 
Буддеталь 16.57 1 хв  16.58 56 хв 
Черкаси 17.04 5 хв  17.09 1 г  3 хв 
ЗТА 17.16 2 хв  17.18 1 г  15 хв 
Соснівка 17.23 1 хв  17.24 1 г  22 хв 
Панське 17.31 2 хв  17.33 1 г  30 хв 
Чапаївка 17.42 9 хв  17.51 1 г  41 хв 
Залісся 17.54 1 хв  17.55 1 г  53 хв 
Філівка 17.59 1 хв  18.00 1 г  58 хв 
Золотоноша-1 18.06 1 хв  18.07 2 г  5 хв 
Богуславець 18.18 1 хв  18.19 2 г  17 хв 
Пальміра 18.26 2 хв  18.28 2 г  25 хв 
Привітне 18.34 1 хв  18.35 2 г  33 хв 
Верхньозгар 18.41 1 хв  18.42 2 г  40 хв 
Мехедівка 18.48 6 хв  18.54 2 г  47 хв 
Бойківщина 19.01 1 хв  19.02 3 г 
Драбівський радгосп 19.05 1 хв  19.06 3 г  4 хв 
Драбове-Барятинське 19.11 1 хв  19.12 3 г  10 хв 
Писарщина 19.23 1 хв  19.24 3 г  22 хв 
810 Км 19.30 1 хв  19.31 3 г  29 хв 
Оржиця 19.38 1 хв  19.39 3 г  37 хв 
Гребінка 19.46 3 г  45 хв 

У розкладі поїзда 6070 Ім. Тараса Шевченка — Гребінка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Травень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Червень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930