У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6072 Ім. Тараса Шевченка — Черкаси Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) Ім. Тараса Шевченка - Черкаси номер 6072 відправляється зі станції Ім. Тараса Шевченка о 17.28 і прибуває на станцію Черкаси о 18.33 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 5 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 9 зупинках. Приблизний час руху становить 0 г 56 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 9 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6072 Ім. Тараса Шевченка - Черкаси пролягає по таким станціям як Сріблянка, Центральна, Сміла, Піонерська, Хацьки, Білозір'я, Степанки, 898 Км Роз'їзд, Буддеталь.
Приміський поїзд(електричка) курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

З 01.05.2022 приміський поїзд №6072 сполученням ім. Т.Шевченка – Черкаси курсує по непарних числах крім п’ятниці.

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Ім. Тараса Шевченка 17.28
Сріблянка 17.34 1 хв  17.35 6 хв 
Центральна 17.37 1 хв  17.38 9 хв 
Сміла 17.41 1 хв  17.42 13 хв 
Піонерська 17.48 1 хв  17.49 20 хв 
Хацьки 17.54 1 хв  17.55 26 хв 
Білозір'я 17.59 1 хв  18.00 31 хв 
Степанки 18.06 1 хв  18.07 38 хв 
898 Км Роз'їзд 18.15 1 хв  18.16 47 хв 
Буддеталь 18.26 1 хв  18.27 58 хв 
Черкаси 18.33 1 г  5 хв 

У розкладі поїзда 6072 Ім. Тараса Шевченка — Черкаси можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Травень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Червень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930