У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6072 Скотовата — Красний Лиман Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6072 сполученням Скотовата - Красний Лиман відправляється зі станції Скотовата о 08.47 і прибуває на станцію Красний Лиман о 13.22 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 4 г 35 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 15 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 54 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 41 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Петруньки, Фенольна, Кривий Торець, 6 Км, Костянтинівка, Кіндратівка, Дружківка, Краматорськ, Шпичкине, Слов'янськ, Імені Кожушка, Слов'янський курорт, Придонецька, 10 Км, Брусин.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Скотовата 08.47
Петруньки 08.58 1 хв  08.59 11 хв 
Фенольна 09.10 7 хв  09.17 23 хв 
Кривий Торець 09.34 1 хв  09.35 47 хв 
6 Км 09.48 1 хв  09.49 1 г  1 хв 
Костянтинівка 09.59 2 хв  10.01 1 г  12 хв 
Кіндратівка 10.14 1 хв  10.15 1 г  27 хв 
Дружківка 10.23 1 хв  10.24 1 г  36 хв 
Краматорськ 10.43 1 хв  10.44 1 г  56 хв 
Шпичкине 10.54 1 хв  10.55 2 г  7 хв 
Слов'янськ 11.10 1 г 20 хв  12.30 2 г  23 хв 
Імені Кожушка 12.36 1 хв  12.37 3 г  49 хв 
Слов'янський курорт 12.47 1 хв  12.48 4 г 
Придонецька 12.56 1 хв  12.57 4 г  9 хв 
10 Км 13.03 1 хв  13.04 4 г  16 хв 
Брусин 13.11 1 хв  13.12 4 г  24 хв 
Красний Лиман 13.22 4 г  35 хв 

У розкладі поїзда 6072 Скотовата — Красний Лиман можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Листопад 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30
Грудень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031