У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6072 Скотовата — Лозова Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6072 сполученням Скотовата - Лозова відправляється зі станції Скотовата о 08.47 і прибуває на станцію Лозова о 14.28 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 5 г 41 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 18 зупинках. Приблизний час руху становить 4 г 27 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 14 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Фенольна, 6 Км, Кіндратівка, Краматорськ, Слов'янськ, Бантишеве, Барвенкове, Гаврилівка, Близнюки.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Скотовата 08.47
Петруньки 08.58 1 хв  08.59 11 хв 
Фенольна 09.10 7 хв  09.17 23 хв 
Кривий Торець 09.34 1 хв  09.35 47 хв 
6 Км 09.48 1 хв  09.49 1 г  1 хв 
Костянтинівка 09.59 2 хв  10.01 1 г  12 хв 
Кіндратівка 10.14 1 хв  10.15 1 г  27 хв 
Дружківка 10.23 1 хв  10.24 1 г  36 хв 
Краматорськ 10.43 1 хв  10.44 1 г  56 хв 
Шпичкине 10.54 1 хв  10.55 2 г  7 хв 
Слов'янськ 11.10 50 хв  12.00 2 г  23 хв 
Шидловська 12.18 1 хв  12.19 3 г  31 хв 
Бантишеве 12.34 1 хв  12.35 3 г  47 хв 
Гусарівка 12.48 1 хв  12.49 4 г  1 хв 
Барвенкове 13.01 1 хв  13.02 4 г  14 хв 
Язикове 13.12 1 хв  13.13 4 г  25 хв 
Гаврилівка 13.27 1 хв  13.28 4 г  40 хв 
Дубове 13.43 1 хв  13.44 4 г  56 хв 
Близнюки 14.02 1 хв  14.03 5 г  15 хв 
Лозова 14.28 5 г  41 хв 

У розкладі поїзда 6072 Скотовата — Лозова можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Червень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930   
Липень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031