У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6074 Ім. Тараса Шевченка — Драбове-Барятинське Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Вечірній приміський поїзд(електричка) Ім. Тараса Шевченка - Драбове-Барятинське номер 6074 відправляється зі станції Ім. Тараса Шевченка о 21.06 і прибуває на станцію Драбове-Барятинське о 00.08 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 3 г 2 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 24 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 29 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 33 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6074 Ім. Тараса Шевченка - Драбове-Барятинське пролягає по таким станціям як Центральна, Піонерська, Білозір'я, 898 Км Роз'їзд, Черкаси, Соснівка, Чапаївка, Філівка, Богуславець, Привітне, Мехедівка, Драбівський радгосп.
Приміський поїзд(електричка) курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Ім. Тараса Шевченка 21.06
Сріблянка 21.12 1 хв  21.13 6 хв 
Центральна 21.14 1 хв  21.15 8 хв 
Сміла 21.18 1 хв  21.19 12 хв 
Піонерська 21.26 1 хв  21.27 20 хв 
Хацьки 21.31 1 хв  21.32 25 хв 
Білозір'я 21.36 2 хв  21.38 30 хв 
Степанки 21.44 1 хв  21.45 38 хв 
898 Км Роз'їзд 21.53 1 хв  21.54 47 хв 
Буддеталь 22.04 1 хв  22.05 58 хв 
Черкаси 22.11 8 хв  22.19 1 г  5 хв 
ЗТА 22.25 1 хв  22.26 1 г  19 хв 
Соснівка 22.31 1 хв  22.32 1 г  25 хв 
Панське 22.39 1 хв  22.40 1 г  33 хв 
Чапаївка 22.50 2 хв  22.52 1 г  44 хв 
Залісся 22.55 1 хв  22.56 1 г  49 хв 
Філівка 23.00 1 хв  23.01 1 г  54 хв 
Золотоноша-1 23.07 1 хв  23.08 2 г  1 хв 
Богуславець 23.19 1 хв  23.20 2 г  13 хв 
Пальміра 23.27 1 хв  23.28 2 г  21 хв 
Привітне 23.34 1 хв  23.35 2 г  28 хв 
Верхньозгар 23.41 1 хв  23.42 2 г  35 хв 
Мехедівка 23.48 1 хв  23.49 2 г  42 хв 
Бойківщина 23.56 1 хв  23.57 2 г  50 хв 
Драбівський радгосп 00.01 1 хв  00.02 2 г  55 хв 
Драбове-Барятинське 00.08 3 г  2 хв 

У розкладі поїзда 6074 Ім. Тараса Шевченка — Драбове-Барятинське можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Січень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
Лютий 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28