У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6074 Ім. Тараса Шевченка — Драбове-Барятинське Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Вечірній приміський поїзд(електричка) номер 6074 сполученням Ім. Тараса Шевченка - Драбове-Барятинське відправляється зі станції Ім. Тараса Шевченка о 21.05 і прибуває на станцію Драбове-Барятинське о 23.59 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 54 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 24 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 22 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 32 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Центральна, Піонерська, Білозір'я, 898 Км Роз'їзд, Черкаси, Соснівка, Чапаївка, Філівка, Богуславець, Привітне, Мехедівка, Драбівський радгосп.
Приміський поїзд(електричка) курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Ім. Тараса Шевченка 21.05
Сріблянка 21.10 1 хв  21.11 5 хв 
Центральна 21.13 1 хв  21.14 8 хв 
Сміла 21.18 1 хв  21.19 13 хв 
Піонерська 21.26 1 хв  21.27 21 хв 
Хацьки 21.32 1 хв  21.33 27 хв 
Білозір'я 21.38 2 хв  21.40 33 хв 
Степанки 21.46 1 хв  21.47 41 хв 
898 Км Роз'їзд 21.54 1 хв  21.55 49 хв 
Буддеталь 22.01 1 хв  22.02 56 хв 
Черкаси 22.07 5 хв  22.12 1 г  2 хв 
ЗТА 22.16 1 хв  22.17 1 г  11 хв 
Соснівка 22.22 1 хв  22.23 1 г  17 хв 
Панське 22.31 1 хв  22.32 1 г  26 хв 
Чапаївка 22.41 4 хв  22.45 1 г  36 хв 
Залісся 22.47 1 хв  22.48 1 г  42 хв 
Філівка 22.54 1 хв  22.55 1 г  49 хв 
Золотоноша-1 23.01 1 хв  23.02 1 г  56 хв 
Богуславець 23.12 1 хв  23.13 2 г  7 хв 
Пальміра 23.20 1 хв  23.21 2 г  15 хв 
Привітне 23.26 1 хв  23.27 2 г  21 хв 
Верхньозгар 23.34 1 хв  23.35 2 г  29 хв 
Мехедівка 23.40 1 хв  23.41 2 г  35 хв 
Бойківщина 23.47 1 хв  23.48 2 г  42 хв 
Драбівський радгосп 23.53 1 хв  23.54 2 г  48 хв 
Драбове-Барятинське 23.59 2 г  54 хв 

У розкладі поїзда 6074 Ім. Тараса Шевченка — Драбове-Барятинське можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Вересень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930  
Жовтень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031